sobota , apríl 20 2019
Tenisový Svet / Správy / Amatérski tenisti majú pred sebou nové novoročné výzvy
Foto: ATT

Amatérski tenisti majú pred sebou nové novoročné výzvy

Amatérska tenisová tour prinesie aj v roku 2018 niekoľko tenisových turnajov pre amatérskych tenistov. Všetci tenisoví nadšenci, bez ohľadu na výkonnosť, si môžu na turnajoch ATT zmerať svoje sily s viacerými rekreačnými hráčmi, ktorých vášňou je tenis.

Projekt ATT vznikol na podnet zanietených amatérskych tenistov. Tí vyhľadávali nových sparing partnerov, napínavé zápasy a veľa zábavy na tenisovom kurte. Organizátori ATT sa preto rozhodli zorganizovať niekoľko lokálnych priateľských turnajov. Účasť sa však neustále zvyšovala, o turnaje bol veľký záujem a aj vďaka nadšeniu samotných hráčov projekt Amatérskej tenisovej tour stále napreduje. Nová sezóna prinesie opäť kvalitné zápasy, priateľské stretnutia či zábavu mimo kurtu.

Tí, ktorí sa na turnaji ATT ešte nezúčastnili, by nemali váhať a čím skôr sa prihlásiť na blížiaci sa „valentínsky“ mixový štvorhrový turnaj. Ten sa uskutoční už 10.2. na kurtoch TJ Slávia Právnik. Prihlášky je možné posielať mailom na tenisoveturnaje@gmail.com či priamo na facebookovej stránke Amatérskej tenisovej tour. Prezentácia hráčov sa začína o 8:30. Ani skorý štart nebude pre hráčov problém. Organizátori opäť pripravia bohaté občerstvenie počas celého dňa, pitný režim a aj dobrú kávičku. Tí najúspešnejší si odnesú krásne trofeje, ale aj hodnotné ceny od partnerov Amatérskej tenisovej tour.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Slováci v akcii, sobota 20. apríl

Slovenské tenistky bojujú o zotrvanie v II. svetovej skupine, Jozef Kovalík a Filip Horanský odštartujú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two + four =