piatok , september 20 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Andreescuová si stanovila do zvyšku sezóny odvážne ciele
Foto: TASR

Andreescuová si stanovila do zvyšku sezóny odvážne ciele

NEW YORK – Kanaďanka Bianca Andreescuová prehodnotila po zisku titulu na grandslamovom US Open svoje ciele do posledných mesiacov sezóny.

Keď vyhrala pred mesiacom prestížny turnaj v Toronte, uviedla mladá Kanaďanka, že sa chce vo zvyšnej časti sezóny prebojovať do top 10 a kvalifikovať sa na šenčenské MS WTA Tour. Po spanilej newyorskej jazde je svetovou päťkou, a tak svoje plány zrevidovala.

„Ešte som neskončila, ešte nie som spokojná. Ciele prehodnotím, pretože si myslím, že stanovovanie cieľov je veľmi dôležité. Snažím sa premýšľať o to, aké ďalšie dosiahnem tento rok. Povedzme, že prienik medzi najlepšiu trojku? A víťazstvo na MS WTA Tour,“ uviedla Andreescuová pre oficiálnu stránku WTA.

Proti členkám top 10 má momentálne kanadská tínedžerka neuveriteľnú bilanciu 8:0. „Myslím si, že to vychádza z mojej vášne pre tento šport. Keď čelím na kurte najlepším hráčkam, snažím sa zo seba dostať maximum. Inak by som dostala debakel. Podľa mňa sa moje sústredenie dostáva na inú úroveň,“ prezradila kľúč k úspechom proti najväčším hviezdam.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Borg: „Laver Cup je tá najlepšia vec pre tenis“

ŽENEVA – Legendárny Švéd Björn Borg, kapitán výberu Európy, sa pred štartom tretieho ročníka Laver Cupu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 + ten =