nedeľa , február 17 2019
Tenisový Svet / Správy / Antuka či piesok? To je otázka…
Foto: Peter Miklušičák

Antuka či piesok? To je otázka…

Už budúci týždeň si amatérski tenisti budú musieť zodpovedať túto otázku sami, kedže sa blíži IveKol OPEN, ďalší turnaj zo série Amatérskej tenisovej tour.

Okrem tradičného tenisového turnaja vo dvojhre a štvorhre sa bude totiž konať aj turnaj v plážovom tenise. Mnohí preto budú stáť pred dilemou. A síce, či sa zapojiť do tenisového či beachtenisového turnaja, prípadne do oboch.

Pre hráčov, ktorí sú verní klasickému tenisu, pripravili organizátori turnaj vo dvojhre mužov a žien, a tiež vo štvorhre. Tí, čo pravidelne navštevujú ATT turnaje vedia, že v oboch kategóriách ich čakajú kvalitné zápasy, športové napätie, ale hlavne veľa zábavy a príjemný deň plný pohybu. Ženská a mužská dvojhra sa bude hrať od 9:00, od 11:30 bude prebiehať štvorhrový turnaj.

Plážový tenis je výborným doplnkom nielen pre tenistov na zlepšenie ich hry na sieti alebo pohybu nôh. Takisto je vhodný aj pre netenistov, keďže je veľmi jednoduchý na naučenie sa. Už po pár minútach je schopný zahrať si ho aj úplný nováčik.

Ak si aj ty tenisový nadšenec, nezmeškaj IveKol OPEN, ktorý sa uskutoční už túto sobotu 19.5. na Slávii Agrofert v Petržalke. Viac info a prihlášky na telefónnom čísle 0944 315 169 alebo na fb stránke Amatérska Tenisová Tour.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Kužmová po divokom priebehu postupuje do druhého kola v Dubaji

DUBAJ – Viktória Kužmová zvíťazila v prvom kole turnaja WTA Premier 5 v Dubaji nad …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × one =