utorok , september 17 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Auger-Aliassime o prehre s Kližanom: „Zahodil som šance“
foto: TASR

Auger-Aliassime o prehre s Kližanom: „Zahodil som šance“

BRATISLAVA – Kanaďan Félix Auger-Aliassime neuspel pri svojom daviscupovom debute proti slovenskej tímovej jednotke Martinovi Kližanovi. Zhodnotil, v čom videl neúspech v dobre rozbehnutom prvom sete. (Viac o zápase si môžete prečítať tu.)

„Celkovo si myslím, že som zvládol debut celkom dobre. Ani sa mi nesnívalo, že by sa mi v úvode tak darilo. Potom sa však Martin dostal do zápasu. Stratil som prvý set a v druhom už Kližan hral svoju hru. Svoj debut som si však užil,“ povedal o zápase mladý Kanaďan.

„Ja si myslím, že Félix bol vo svojom prvom vystúpení dobrý. Preukázalo sa však, že Martin je skúsený hráč, ktorý už má za sebou množstvo víťazstiev. Pre Félixa je to však skvelá skúsenosť. To, čo sa udialo dnes, je už uzatvorené,“ zhodnotil daviscupový debut mladého Augera-Aliassimeho Frank Dančevič.

„Bolo to 5:2, v tejto situácii som bol hore, momentum bolo na mojej strane. Zahodil som tam potom nejaké šance, vtedy už Martin Kližan zabral a otočil set,“ zhodnotil Kližanov obrat Félix Auger-Aliassime.

O nás Jana Sedláková

Môže Vás zaujímať

Federer nepriamo naznačil blížiaci sa koniec kariéry

ŽENEVA – Švajčiarsky tenista Roger Federer v rozhovore pre magazín Tennishead priznal, že jeho plány na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen + three =