nedeľa , jún 16 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Australian Open bez bývalej svetovej dvojky, dôvodom zranenie
Foto: TASR

Australian Open bez bývalej svetovej dvojky, dôvodom zranenie

MELBOURNE – Dvadsaťtri dní zostáva do štartu novej tenisovej sezóny. Ešte pred jej začiatkom prišla smutná správa z tábora niekdajšej druhej hráčky sveta.

Reč je o Ruske Svetlane Kuznecovovej. Tridsaťtriročná tenistka prostredníctvom sociálnej siete oznámila, že vynechá celú austrálsku šnúru turnajov a príde taktiež o štart na grandslamovom Australian Open. Zaujímavosťou je, že v Melbourne chýbala tiež v sezóne 2018, zastavilo ju zranené zápästie. To ju trápilo počas celého kalendárneho roka.

„Chcem sa vyhnúť klebetám a špekuláciám, a tak by som rada zodpovedala otázky, ktoré zaujímajú médiá a mojich fanúšikov. S veľkou ľútosťou vás musím informovať o tom, že sa nestihnem zotaviť do začiatku novej sezóny. S mojím tímom a doktormi sme teda učinili rozhodnutie, že dám telu čas na úplné zotavenie a následne začnem s plnohodnotným tréningom. Počas ďalších dní absolvujem intenzívnu terapiu s cieľom dostať moje telo do potrebnej kondície. Ďakujem za vašu podporu,“ informovala skúsená Ruska.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Дорогие друзья! Дабы опередить все слухи, хочу ответить на вопрос, который больше всего беспокоит СМИ и моих неравнодушных поклонников. С большим сожалением вынуждена сообщить вам, что не успеваю восстановиться к началу следующего игрового сезона и быть в форме на все 100%. Вместе с командой и докторами, мы приняли непростое решение: дать организму прийти в себя после травм и затем начать интенсивные тренировки. В данное время я прохожу усиленную терапию и стараюсь поддерживать своё тело в тонусе. Спасибо большое за вашу поддержку, в скором времени я буду играть с еще большим рвением.🙏🏼🙏🏼🙏🏼 —————————————— Dear friends! In order to get ahead of all the rumors, I want to answer the question that worries the media and my fans. With great regret, I have to inform you that I don’t have time to recover by the beginning of the next game season. We made a difficult decision together with my team and doctors: we will give my body to recover from injuries and then begin intensive training. In the next few days I’ll undergo intensive therapy and try to keep my body in good shape. Thank you very much for your support🙏🏼🙏🏼🙏🏼 #game #tennis #news #sportnews #hotnews #tennisplayer #tennisball #tenniscourt #onlytennIsee #tennislife #tennisgirl #health #healthychoice

Príspevok, ktorý zdieľa Svetlana Kuznetsova/ Кузнецова (@svetlanak27),

O nás David Pavlik

Absolvent medzinárodných vzťahov, komentátor DIGI Sport, tenisový nadšenec.

Môže Vás zaujímať

Kyrgios: „Na tráve patrím medzi najlepších na svete“

Austrálsky tenista Nick Kyrgios je známy tým, že si nedáva servítku pred ústa. Najnovší rozhovor …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × five =