sobota , september 21 2019
Tenisový Svet / Wimbledon / Bautista Agut čelí po postupe do wimbledonského semifinále nečakanému „problému“
Foto: TASR

Bautista Agut čelí po postupe do wimbledonského semifinále nečakanému „problému“

LONDÝN – Španiel Roberto Bautista Agut prekvapil postupom do semifinále Wimbledonu aj samého seba. Na tlačovej konferencii sa včera večer dokonca „prevalilo“, že mal dnes odletieť za zábavou.

„Roberto, je pravda, že si mal zajtra v pláne odletieť na svoju rozlúčku so slobodou a že si neočakával, že sa dostaneš na turnaji tak ďaleko?“ spýtal sa jeden z novinárov. „Nerozumiem. Na akú párty (rozlúčka so slobodou  po anglicky bachelor party, pozn. red.)?“ nechápavo reagoval Španiel. Vzápätí mu bolo vysvetlené, o čo ide.

„Mal si v pláne ísť zajtra s kamarátmi na dovolenku?“ dodal ešte na dovysvetlenie novinár. „Jasné, pôvodne som plánoval, že budem už teraz na Ibize. Všetko sme mali zorganizované. Šiesti moji kamaráti sú tam, ale je lepší pocit byť tu v Londýne,“ rozhovoril sa po zorientovaní Bautista Agut.

„Čo budú robiť? Prídu do Londýna?“ pokračoval v uvoľnenej konverzácii redaktor. „Myslím, že áno. Myslím, že priletia v piatok,“ odvetil mu španielsky debutant v grandslamovom semifinále, ktorý sa už čoskoro zaradí k ženáčom na okruhu. Predtým ho však ešte čaká životný duel proti Srbovi Novakovi Djokovičovi.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Borg: „Laver Cup je tá najlepšia vec pre tenis“

ŽENEVA – Legendárny Švéd Björn Borg, kapitán výberu Európy, sa pred štartom tretieho ročníka Laver Cupu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − one =