pondelok , máj 20 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Návrat sa blíži – Bellisová po troch operáciách konečne bez bolestí
Foto: TASR

Návrat sa blíži – Bellisová po troch operáciách konečne bez bolestí

ATHERTON – Americká tenistka CiCi Bellisová, ktorá patrí medzi najväčšie svetové talenty, má za sebou tri operácie v priebehu krátkeho času. Teraz však potešila fanúšikov pozitívnou správou.

Ešte len 19-ročná Američanka už má na konte 3. kolá na US Open (2016) a Roland Garros (2017), v rebríčku WTA bola najvyššie na 35. mieste. Pred rokom sa však jej kariéra začala rúcať. Po podujatí v Miami sa stiahla z okruhu, aby vyriešila zdravotné problémy. Vtedy ešte nemohla tušiť, že to potrvá rok.

„Chcem sa s vami podeliť o novinky týkajúce sa mojej rehabilitácie. Po operáciách zápästia a lakťa vlani v lete som musela podstúpiť ešte jednu operáciu zápästia v novembri. Som veľmi šťastná, že táto dopadla dobre. Som čoraz bližšie k vyliečeniu, plnému zdraviu a návratu na kurt. Ďakujem vám všetkým za pekné správy počas tohto dlhého a ťažkého roka. Znamená to pre mňa všetko,“ informovala sympatická tínedžerka.

Kedy a kde sa Bellisová vráti do súťažného diania zatiaľ nie je jasné. Je však isté, že bude začínať od nuly, keďže v pondelok stratí posledné body za vlaňajšie 2. kolo z Indian Wells.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Na stope: tenisti si užívajú Rím, hudobný počin Wozniackej s Radwaňskou

Aj tento týždeň prinášame výber zo sociálnych sietí. Väčšina tenistov si vychutnáva návštevu pamiatok vo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen + four =