piatok , november 24 2017
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Čepelová v Bukurešti, Šramková zabojuje v Gstaade
Foto: TASR

Čepelová v Bukurešti, Šramková zabojuje v Gstaade

BUKUREŠŤ/GSTAAD – Dve slovenské tenistky sa predstavia v hlavných súťažiach budúcotýždňových WTA turnajov vo švajčiarskom Gstaade a v rumunskej Bukurešti.

Rebecca Šramková sa vybrala do Švajčiarska. Antukové podujatie v Gstaade s dotáciou 250 000 USD ponúka tento rok možnosť aj pre renkingovo nižšie postavené tenistky – posledná hráčka s právom účasti v hlavnej súťaži je na 178. mieste. Slovenka narazí v úvodnom kole na rovnako nenasadenú Srbku Ninu Stojanovičovú. V prípade triumfu narazí v druhom kole na Španielku Solerovú Espinosovú alebo šiestu nasadenú Nemku Witthöftovú.

Čepelová v Bukurešti

Jana Čepelová pokračuje v programe na antuke. Po zisku titulu v Budapešti bude o ďalšie body bojovať v Rumunsku. Žreb hlavnej súťaže podujatia v Bukurešti jej ale neprial – už v úvodnom kole vyzve najvyššie nasadenú Lotyšku Anastasiju Sevastovovú. V prípade prekvapenia vyzve medzi 16 najlepšími Rusku Alexandrovovú alebo Čiernohorku Koviničovú.

 

O nás David Pavlik

Absolvent medzinárodných vzťahov, komentátor DIGI Sport, tenisový nadšenec.

Môže Vás zaujímať

Hrbatý oficiálne novým kapitánom slovenského daviscupového tímu

BRATISLAVA –Dominik Hrbatý sa stal novým kapitánom slovenského daviscupového tímu. Finalista MS tenisových družstiev z roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 + two =