nedeľa , február 25 2018
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Čepelová v Bukurešti, Šramková zabojuje v Gstaade
Foto: TASR

Čepelová v Bukurešti, Šramková zabojuje v Gstaade

BUKUREŠŤ/GSTAAD – Dve slovenské tenistky sa predstavia v hlavných súťažiach budúcotýždňových WTA turnajov vo švajčiarskom Gstaade a v rumunskej Bukurešti.

Rebecca Šramková sa vybrala do Švajčiarska. Antukové podujatie v Gstaade s dotáciou 250 000 USD ponúka tento rok možnosť aj pre renkingovo nižšie postavené tenistky – posledná hráčka s právom účasti v hlavnej súťaži je na 178. mieste. Slovenka narazí v úvodnom kole na rovnako nenasadenú Srbku Ninu Stojanovičovú. V prípade triumfu narazí v druhom kole na Španielku Solerovú Espinosovú alebo šiestu nasadenú Nemku Witthöftovú.

Čepelová v Bukurešti

Jana Čepelová pokračuje v programe na antuke. Po zisku titulu v Budapešti bude o ďalšie body bojovať v Rumunsku. Žreb hlavnej súťaže podujatia v Bukurešti jej ale neprial – už v úvodnom kole vyzve najvyššie nasadenú Lotyšku Anastasiju Sevastovovú. V prípade prekvapenia vyzve medzi 16 najlepšími Rusku Alexandrovovú alebo Čiernohorku Koviničovú.

 

O nás David Pavlik

Absolvent medzinárodných vzťahov, komentátor DIGI Sport, tenisový nadšenec.

Môže Vás zaujímať

Kužmová v Budapešti so semifinálovou stopkou, na prienik do top 100 si počká

BUDAPEŠŤ – Slovenská tenistka Viktória Kužmová neuspela v semifinále WTA podujatia kategórie International v Budapešti. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 − 1 =