pondelok , máj 20 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Cibulková oznámila fanúšikom horúcu novinku
Foto: Twitter/HUNtennis

Cibulková oznámila fanúšikom horúcu novinku

BRATISLAVA – Dominika Cibulková potešila fanúšikov horúcou novinkou. Na sociálnej sieti Facebook informovala, že sa spolu so známou spisovateľkou pustila do písania knihy.

„Milí priatelia, chcem sa s Vami podeliť o novinku, ku ktorej som dlho smerovala a teraz sa stáva skutočnosťou. Ak očakávate, že vyhlásim, že končím s kariérou alebo som tehotná, tak ešte nie,“ začala svoj príspevok trochu tajuplne.

„A teraz tá novinka: s talentovanou spisovateľkou Andreou Coddington, ktorá ma pozná dlhé roky, pracujem na svojej knihe. Nebude to žiadna tenisová biblia, ale bude taká ako ja.  S mojou láskou k tenisu, mojimi úspechmi, pádmi, ťažkými rozhodnutiami, kritikou, krásnymi víťazstvami, vášňou pre módu, rodinou, láskou. Bude to môj život,“ priblížila pripravované dielo.

„Ešte nevieme kedy ju presne vypustíme do sveta. Písanie si užívame a nikam sa neponáhľame, na všetko je správny čas. Jedno je však isté – bude krásna, voňavá, s mnohými fotkami a najúprimnejšia ako sa dá. Mám Vás rada, Domi,“ zakončila naša jednotka.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Na stope: tenisti si užívajú Rím, hudobný počin Wozniackej s Radwaňskou

Aj tento týždeň prinášame výber zo sociálnych sietí. Väčšina tenistov si vychutnáva návštevu pamiatok vo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen + nine =