piatok , september 20 2019
Tenisový Svet / Správy / Cibulková pozýva do svojej akadémie: „Príďte sa pozrieť ako trénujeme“
Foto: TASR

Cibulková pozýva do svojej akadémie: „Príďte sa pozrieť ako trénujeme“

Ak sa vám podarilo stretnúť naživo niektorého z najlepších slovenských športovcov mimo súťaží, tak ste mali veľké šťastie.

Predstavte si však, že by ste mali šancu nielen stretnúť skutočnú športovú hviezdu a k tomu získať jej podpis a spoločnú fotografiu, ale ešte navyše mať možnosť sa s ňou porozprávať. Pýtať sa všetko, čo vás zaujíma. Ako trénuje, ako oddychuje, čo ju rozosmeje, z čoho je smutná. Opýtať sa všetko, čo vám len napadne.

Stretnite sa s Dominikou

Pri väčšine slovenských športovcov je to nemožné. Trénujú a súťažia v zahraničí, na Slovensko chodia zriedkavo a s fanúšikmi sa takmer nestretávajú. Neplatí to však o všetkých. Výnimkou je napríklad tenisová majsterka sveta Dominika Cibulková. Chcete autogram alebo sa s ňou porozprávať?

Dominika sa stretne s fanúšikmi na Dni otvorených dverí svojej akadémie – Love4Tennis Dominika Cibulková Academy. V sobotu 14. septembra na Turbínovej ulici v Bratislave a v nedeľu 15. septembra v športovom centre v Stupave (na adrese: Nová 64, Stupava).

Vítaní sú všetci, nielen fanúšikovia ale aj aktívni tenisti, deti aj celé rodiny. V Bratislave aj v Stupave sa Deň otvorených dverí začína o 10:00 h.

Ako vyzerá profesionálna akadémia?

Každý, kto príde, bude mať možnosť odfotiť sa aj porozprávať sa s Dominikou.

„Radi by sme privítali najmä deti, ktoré chcú s tenisom začať, ale aj deti, ktoré už aktívne hrajú. Bude to pre ne skvelá príležitosť pýtať sa Dominiky aj našich trénerov všetko, čo ich zaujíma,“ vraví Ján Stančík z Love4Tennis Dominika Cibulková Academy.

Okrem samotného stretnutia s úspešnou hráčkou si návštevníci môžu prezrieť zázemie a vybavenie akadémie. Nazrieť priamo do kuchyne akadémie, kde sa pripravujú profesionálni hráči ako Cibulková, Filip Polášek, Lukáš Lacko, Jelena Rybakinová a ďalší.

V rámci programu bude aj ukážka tenisového tréningu pre deti. Uvidíte, že tenis nemusí byť len drina, ale v prvom rade zábava. Na Dni otvorených dverí budú aj tréneri, ktorí v akadémii pracujú a budú pripravení poradiť a zodpovedať otázky detí aj rodičov.

Cibulková: „Chcem ukázať deťom, že tenis je úžasný šport“

Ak je niečo, čo ste o tenise chceli vedieť, ale doteraz ste sa báli opýtať sa, máte šancu nájsť odpoveď. Aj priamo u bývalej svetovej štvorky. Dominika sa snaží k športu pritiahnuť čo najviac detí a vychovať svoju nástupkyňu.

„Je vždy lepšie, ak deti vstanú od počítačov a budú sa hýbať a športovať. Sama som začínala tak, že som len chcela byť na kurte a hrať tenis. Bavilo ma to a mohla som byť na kurte aj celý deň,“ hovorí Dominika.

„Rada by som ukázala deťom, že tenis je úžasný šport a môže to byť zábava. Čím viac detí príde a vyskúša si tenis, tým je väčšia šanca, že nám vyrastú ďalší výborní hráči a mne sa podarí nájsť moju nástupkyňu. Rada vás privítam v mojej akadémii na Dni otvorených dverí. Vidíme sa 14. a 15. septembra,“ pozýva.

Viac informácií o Dni otvorených dverí s Dominikou nájdete na www.CibulkovaAcademy.sk/dod.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Mihalíková vo štvrťfinále ITF turnaja v Cairnse neuspela, derby nebude

CAIRNS – Šiesta nasadená Tereza Mihalíková prehrala vo štvrťfinále turnaja kategórie ITF World Tennis Tour v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

11 − seven =