pondelok , máj 20 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Cibulková ukončila sezónu, verí ešte v dobrý výsledok v roku 2019
Foto: TASR

Cibulková ukončila sezónu, verí ešte v dobrý výsledok v roku 2019

BRATISLAVA – Dominika Cibulková v rozhovore pre denník Šport oznámila, že sa rozhodla ukončiť aktuálnu sezónu. V tej ďalšej by ešte chcela dosiahnuť nejaký pekný výsledok.

Aktuálna slovenská jednotka mala po úspešnej ázijskej šnúre absolvovať halové podujatia v Linzi a Moskve. Prednosť napokon dostalo doliečenie zraneného ramena. „Keby som mala šancu dostať sa do top 10, tak o to ešte asi bojujem. Nepovažujem však za veľký rozdiel, či som na 28., 21. alebo 18. mieste. Beriem to tak, že záver roka bol úžasný. Zdolala som viacero hráčok z top 15,“ ozrejmila.

V budúcej sezóne oslávi naša tenistka 30. narodeniny a je otázne, koľko rokov ešte vydrží na okruhu. Momentálne je však optimistická: „Vynikajúci druhý polrok 2018 mi priniesol veľa radosti. Tá ma motivovala a dodala silu aj vieru pustiť sa do novej sezóny. Verím, že keď sa spoja okolnosti, mohla by som budúci rok uhrať ešte pekný výsledok. Ešte sme sa o tom definitívne nerozprávali s trénerom Matejom Liptákom, ale aj do novej sezóny by sme mali vstupovať spoločne.“

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Na stope: tenisti si užívajú Rím, hudobný počin Wozniackej s Radwaňskou

Aj tento týždeň prinášame výber zo sociálnych sietí. Väčšina tenistov si vychutnáva návštevu pamiatok vo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − 2 =