piatok , november 15 2019
Tenisový Svet / Správy / ProAm Challenge 2019: Dominika Cibulková opäť na turnaji
Foto: TASR

ProAm Challenge 2019: Dominika Cibulková opäť na turnaji

Na dvorcoch TK Slávia Agrofert Bratislava sa 7. decembra 2019 už po tretí raz uskutoční charitatívny tenisový turnaj ProAm Challenge by Adifex.

Amatérskym tenistom, ktorí majú počas roka možnosť sledovať našich reprezentantov iba z hľadiska či spred televíznych obrazoviek, sa v tento deň naskytne výnimočná príležitosť zahrať si po ich boku či na opačnej strane kurtu.

Na turnaji tradične nabitom známymi menami sa tento rok zúčastní hneď niekoľko tenistov či tenistiek s premiérovou účasťou. Patrí medzi ne aj jedna z našich najúspešnejších športovkýň Dominika Cibulková. V súťažnom dianí síce absentuje už niekoľko mesiacov, no jej povestná energia sa nikam nevytratila.

Venuje sa mladým talentom vo svojej akadémii, pripravuje vydanie autobiografickej knihy a zúčastňuje sa na rôznych podujatiach na podporu športu na Slovensku.

Tí, ktorí by radi počuli jej známe „pome“ opäť na kurte, budú mať možnosť už čoskoro počas spomínaného štvorhrového turnaja. Dominika Cibulková tak spolu s ďalšími hráčkami a hráčmi svojou účasťou podporí deti z Nadácie detského kardiocentra, keďže výťažok z podujatia už tradične poputuje na dobrú vec.

Pre viac informácií o turnaji a prihláškach navštívte stránku www.tomorrowagency.sk alebo píšte na info@tomorrowagency.sk.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Čepelová s hladkou prehrou vo štvrťfinále WTA 125K turnaja v Tchaj-peji

TCHAJ-PEJ – Jana Čepelová prehrala vo štvrťfinále turnaja kategórie WTA 125K v taiwanskom Tchaj-peji (125 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 − 4 =