štvrtok , február 21 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Federer prehovoril o ďalších potomkoch
Foto: TASR

Federer prehovoril o ďalších potomkoch

Švajčiar Roger Federer s manželkou Mirkou sú rodičmi 9-ročných dcér Myly a Charlenne a 4-ročných synov Lea a Lennyho. Plánujú po dvoch dvojičkách aj ďalších potomkov?

„Táto téma určite nie je uzavretá. Nebudeme sa tým však zaoberať kým neukončím kariéru,“ prezradil čoskoro 37-ročný rodák z Bazileja pre švajčiarske periodikum Coopzeitung. Takéto odpovede vždy vedú k otrepanej otázke, kedy teda ohlási koniec kariéry.

„Neviem. Preto je to momentálne dobré tak, ako to je. Sme šťastní a spokojní. Mimoriadne si užívame spoločný čas s našimi štyrmi deťmi,“ odpovedal Švajčiar. Opäť tak ubezpečil fanúšikov, že na koniec kariéry zatiaľ nemyslí. Svoju úlohu v tom zohrávajú aj synovia.

„Vedia, že hrám často tenis, ale neviem, či si to všetko úplne uvedomujú. Nevedia o mojom rebríčku, o tom, čo presne sa snažím dosiahnuť. Vedia, že ak hrám dobre, občas získam trofeje, z ktorých sú nadšení. Myslím, že by pomohlo, ak by som hral ešte pár rokov, aby si to naozaj pamätali. Dievčatá si, samozrejme, budú tieto momenty pamätať, ale pri chlapcoch si nie som istý,“ dodala svetová dvojka.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Kužmová sa vo štvrťfinále v Dubaji o senzáciu nepostarala

DUBAJ – Viktória Kužmová prehrala vo štvrťfinále turnaja kategórie WTA Premier 5 v Dubaji (2 828 000 USD, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − 1 =