nedeľa , september 22 2019
Tenisový Svet / Audio/video / French Open Podcast: Nadalov turnaj a ženy bez favoritky

French Open Podcast: Nadalov turnaj a ženy bez favoritky

Bratislava – Dvadsiaty TakUrčitee Podcast, najpočúvanejší športový podcast na Slovensku sa venuje blížiacemu sa French Open. Marek Vaňous z Tenisového sveta a DigiSport spolu s Denisom „Bohumilom“ Schvarczom z portálu TakUrčitee.sk prebrali do detailu aktuálnu formu Slovákov a Sloveniek pred vyvrcholením antukovej sezóny.

Dominika Cibulková zastabilizovala výkonnosť, no nie na takej výške a úrovni, akú sme od nej po zisku titulu majsterky sveta čakali, hovorí Marek Vaňous. Ženský pavúk je ale úplne otvorený, navyše si aj Simona Halepová, hráčka s najlepšou aktuálnou formou, privodila tesne pred prvým podaním v Paríži zranenie.

U mužov je situácia podľa Vaňousa odlišná. Najväčším favoritom je Rafa Nadal, dominujúci antuke ako asi ešte nikdy doteraz a to je čo povedať. Djokovičovi pomáha najnovšie Andre Agassi, dobre hrajú aj mladí Thiem so Zverevom. Aj tak je ale Roland Garros Rafaelov turnaj.

Vypočujte si celý tenisový TakUrčitee Podcast, alebo si ho rovno objednajte na SoundCloud, alebo iTunes. Vychádza každý týždeň a je zadarmo.

Môže Vás zaujímať

Medvedev v Petrohrade vrátil takmer nemožné

PETROHRAD – Daniil Medvedev dnes postúpil do finále turnaja ATP 250 v Petrohrade. V semifinále …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 − 11 =