nedeľa , jún 16 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Hrbatý našiel pozitíva aj v prehratom zápase, Kližana sklamala televízia
Foto: TASR

Hrbatý našiel pozitíva aj v prehratom zápase, Kližana sklamala televízia

BRATISLAVA – Slovensko hrá s Bieloruskom v baráži o svetovú skupinu Davisovho pohára po prvom dni nerozhodne 1:1. Na slovenskej strane bodoval Martin Kližan, na bieloruskej Jegor Gerasimov. Dominik Hrbatý berie tento stav s pokorou, našu jednotku sklamala televízia.

Norbert Gombos síce druhý bod Slovenska napriek dobrému a bojovnému výkonu nepridal, ale Dominik Hrbatý hodnotí zápas pozitívne. „Bol to vynikajúci zápas, obaja hrali dobrý tenis. Noro bol v prvom sete excelentný. V druhom už prišli chyby. V treťom sete prišli opäť jedna-dve ľahké chyby a Gerasimov ich využil, dobre servoval. Bol to výborný zápas, niet čo ľutovať,“ uviedol.

Okrem svojho zverenca sledoval pozorne aj bieloruskú jednotku. A práve v tom našiel pozitíva. „Zajtra je ďalší deň. Aspoň vieme, čo na Gerasimova hrať. Sme tam, kde sme začali. Trochu som dúfal, že Noro pridá druhý bod,“ zakončil náš kapitán.

Martin Kližan, podobne ako v minulosti, skritizoval RTVS, ktorá stiahla tenis z televízneho vysielania. „Som sklamaný z toho, že u nás sa tento zápas berie ako kvalifikácia na MS a v televízii dostali pred Davisovým pohárom prednosť komunálne voľby. Dúfam, že sa to zmení a reprezentácia bude priorita,“ odkázal kompetentným.

Zdroj: TASR

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Kyrgios: „Na tráve patrím medzi najlepších na svete“

Austrálsky tenista Nick Kyrgios je známy tým, že si nedáva servítku pred ústa. Najnovší rozhovor …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × 1 =