štvrtok , marec 21 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Hviezdne hráčky sa vrátili k finále US Open. So Serenou nesúhlasia
Foto: TASR

Hviezdne hráčky sa vrátili k finále US Open. So Serenou nesúhlasia

WU-CHAN – Finále US Open, v ktorom sa dostala domáca Serena Williamsová do konfliktu s portugalským empajrovým rozhodcom Carlosom Ramosom, stále rezonuje. S odstupom času sa k nemu počas turnaja vo Wu-chane vyjadrili Rumunka Simona Halepová a Češka Petra Kvitová.

„Pravidlá sú pravidlá. Nevidím žiadny rozdiel medzi pravidlami pre mužov a pre ženy. Myslím, že empajroví rozhodcovia robia len svoju prácu, Nikdy som s ním (Ramosom) ani s iným empajrovým nemala problém,“ uviedla svetová jednotka Halepová.

„Tiež som dostala pokuty, keď som si ich zaslúžila. Je to normálne. Úprimne, nevidím žiadne rozdiely. Niekedy, keď dostanete napomenutie, je to len napomenutie a v konečnom dôsledku sa nič nedeje. Keď som bola malá, dostala som mnoho napomenutí. Aj za koučovanie, ale je to úplne v poriadku,“ pridala sa Kvitová.

„Bolo to trochu smutné pre Naomi. Hrala skvele a, bohužiaľ, diváci jej nedali to, čo si zaslúžila,“ dodala na margo skutočnosti, že fanúšikovia stáli za Serenou a nedokázali oceniť výborné predstavenie Japonky Oskaovej.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Cibulková v Miami v historickom zápase smolne neuspela

MIAMI – Dominika Cibulková prehrala v 1. kole turnaja WTA Premier Mandatory v Miami (9 035 428 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × 5 =