piatok , marec 22 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / John Isner sa stal po prvý raz otcom
Foto: TASR

John Isner sa stal po prvý raz otcom

DALLAS – Americký tenista John Isner pred niekoľkými hodinami informoval, že sa stal po prvý raz otcom. Práve táto očakávaná udalosť bola dôvodom, prečo cez víkend chýbal v americkom tíme počas semifinále Davisovho pohára na pôde Chorvátska.

Aktuálne 10. muž rebríčka ATP zverejnil radostnú novinu prostredníctvom Instagramu. „Život sa navždy zmenil, keď prišla 15. septembra na svet naša maličká. Všetci pozdravte Hunter Grace Isnerovú. Nikdy som si nemyslel, že sa dá niečo tak veľmi milovať. Moja manželka Madison je úžasná a bude najlepšou mamou. Cítime sa požehnaní,“ napísal k fotografii, z ktorej je jasné, že sú mamička aj dcéra v najlepšom poriadku.

Vzhľadom na bezproblémový priebeh pôrodu by nemal John Isner chýbať 21. – 23. septembra na Laver Cupe. Práve prípadný neskorší pôrod manželky bol jedinou udalosťou, ktorá ohrozovala jeho štart v Chicagu, kde bude patriť medzi opory výberu sveta.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Akcia proti podvodom v tenise – vo Francúzsku zatkli sedem hráčov

PARÍŽ – Francúzske úrady zadržali tento týždeň siedmich tenistov v súvislosti s nelegálnym ovplyvňovaním výsledkov zápasov. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × four =