štvrtok , november 15 2018
Tenisový Svet / Správy / Kližan s Kovalíkom spoznali žreb challengeru v Braunschweigu
Foto: TASR

Kližan s Kovalíkom spoznali žreb challengeru v Braunschweigu

BRAUNSCHWEIG – Martin Kližan a Jozef Kovalík budú od zajtra bojovať na challengerovom turnaji v nemeckom Braunschweigu (127 000 EUR, antuka vonku). 

Martin Kližan (115. v rebríčku ATP) sa do súťažného diania vracia presne po mesiaci. Ako nasadená osmička vyzve v 1. kole Martina Cuevasa (285. v rebríčku ATP). Ak uspeje, v 2. kole narazí na Matsa Morainga (156. v rebríčku ATP). Nemec musí na úvod prejsť cez kvalifikanta. Jaume Munar (89. v rebríčku ATP) sa črtá ako súper na štvrťfinále.

Jozef Kovalík (117. v rebríčku ATP) sa po neúspešnej kvalifikácii Wimbledonu vracia na antuku. V 1. kole bude čeliť ako nasadená deviatka Robertovi Quirozovi (235. v rebríčku ATP). V prípade víťazstva vyzve v 2. kole lepšieho zo zápasu Daniel Masur  (373. v rebríčku ATP) vs Stefano Travaglia  (137. v rebríčku ATP). Na štvrťfinále sa črtá súboj s najvyššie nasadeným Pablom Cuevasom  (76. v rebríčku ATP).

 

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Mihalíková po fantastickom obrate do semifinále ITF turnaja v Muzaffarnagare

MUZAFFARNAGAR – Štvrtá nasadená Tereza Mihalíková si poradila vo štvrťfinále ITF turnaja v indickom Muzaffarnagare (25 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

19 + 13 =