sobota , september 21 2019
Tenisový Svet / Správy / Kužmová s Rybárikovou spoznali žreby v Nottinghame a Hertogenboschi
Foto: Jaroslav Čársky

Kužmová s Rybárikovou spoznali žreby v Nottinghame a Hertogenboschi

NOTTINGHAM/HERTOGENBOSCH – Magdaléna Rybáriková a Viktória Kužmová spoznali žreby WTA turnajov v Nottinghame a v Hertogenboschi. 

Turnaj WTA International v Nottinghame (250 000 USD, tráva vonku) si zvolila Magdaléna Rybáriková. V prvom kole bude favoritkou proti Austrálčanke Astre Šarmovej. Ak zvládne úvodnú prekážku, v druhom kole vyzve ôsmu nasadenú Kristinu Mladenovičovú alebo Tatjanu Mariovú. Na prípadné štvrťfinále sa črtá súboj s turnajovou dvojkou Donnou Vekičovou.

Viktória Kužmová bude na turnaji WTA International v Hertogenboschi (250 000 USD, tráva vonku) plniť úlohu nasadenej sedmičky. V prvom kole ju čaká Ruska Margarita Gasparjanová. Ak uspeje, v druhom kole sa stretne s Monou Barthelovou alebo úspešnou kvalifikantkou. Prípadnou štvrťfinálovou súperkou by s najväčšou pravdepodobnosťou bola druhá nasadená Aryna Sabalenková.

Slovenské rady môže v Nottinghame doplniť Jana Čepelová, ktorá dnes pre dážď neodohrala 1. kolo kvalifikácie. V Hertogenboschi vypadla Michaela Hončová v úvodnom eliminačnom kole.

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Európa po prvom dni Laver Cupu vedie 3:1, Svet získal jediný bod senzáciou

ŽENEVA – Laver Cup 2019 odštartoval úvodnými štyrmi zápasmi. Európa po prvom dni vedie 3:1. Jediný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × three =