streda , december 13 2017
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Kuznecovová: „Bouchardová je najpreceňovanejšia hráčka“
Foto: TASR

Kuznecovová: „Bouchardová je najpreceňovanejšia hráčka“

MOSKVA – Ruska Svetlana Kuznecovová sa nikdy nebála otvorene povedať svoj názor. Potvrdila to aj v najnovšom rozhovore pre ruský Sport-Express.

Ruská svetová dvanástka dostala otázku, ktorá hráčka je médiami najpreceňovanejšia. „Bouchardová,“ odvetila stroho, bez dlhého rozmýšľania. „Je to skvelé dievča, ale na okruhu je veľa výborných hráčok. Bouchardová mala len jednu dobrú sezónu, ale rozruch a pozornosť, ktoré okolo nej sú, naznačujú, že je to stabilná členka top 10,“ dodala petrohradská rodáčka na margo kanadskej krásky.

Keďže sa v poslednom období veľa hovorí o úprave pravidiel, tejto otázke sa nevyhla ani Kuznecovová. Odstránila by vraj zápasy na 3 víťazné sety. „Nikdy som nevidela 5-setový zápas od prvej do poslednej loptičky. Skutočne ani raz! Viem si predstaviť, že aj pre trénerov je ťažké sedieť každý druhý deň v hľadisku 5 hodín,“ vysvetlila.

A aké je jej osobné želanie? „Skrátila by som sezónu. Hráme od januára do novembra a v decembri sa pripravujeme na nasledujúcu sezónu. Mám len 2 voľné týždne ročne. Žijem takto už 17 rokov,“ posťažovala sa na záver skúsená Ruska.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Del Potro: „Prvá polovica sezóny bude dôležitá“

TANDIL – Argentínčan Juan Martín del Potro sa svedomito pripravuje na novú sezónu, ktorá by mohla …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 + five =