sobota , september 21 2019
Tenisový Svet / Audio/video / Kyrgios v Kartách proti ľudskosti spúšťal salvy smiechu
Foto: Youtube

Kyrgios v Kartách proti ľudskosti spúšťal salvy smiechu

INDIAN WELLS – Keď zrovna nesúperia na kurte, vedia sa spolu výborne zabaviť. Nick Kyrgios, John Isner, Grigor Dimitrov a Kyle Edmund si v Indian Wells zahrali tenisovú verziu Kariet proti ľudskosti.

Karty proti ľudskosti sú čoraz populárnejšia zábavná hra. Úlohou hráčov je vybrať na položenú otázku, čo najhoršiu, najnevhodnejšiu a tým pádom najvtipnejšiu odpoveď. Tá vyhráva. Tenisová verzia sa podarila, najmä Nick Kyrgios svojimi odpoveďami privádzal kolegov takmer k slzám smiechu.

Keď zadal Dimitrov v role moderátora doplniť vetu „Zápas je prerušený kvôli…“, Austrálčan odpovedal: „Kvôli fúzom Steva Johnsona.“ Kyrgios bodoval aj odpoveďami na otázky „Práve som prišiel zo šatne, kde všetci hovoria o…“ a „V noci sa budím s myšlienkami na…“ V prvom prípade znela odpoveď „Felicianovi Lópezovi jazdiacom na koni“, v druhom „S myšlienkami na hráčov budúcej generácie“.

Isnerova chvíľa prišla pri otázke ako osláviť veľké víťazstvo. „Na večeri pri sviečkach so Samom Querreym,“ kontroval „Veľký John“. „Nepotrebujem trofeje, slávu a peniaze, jediné, čo potrebujem…“ Tu sa blysol Edmund: „Jediné, čo chcem, sú kučery Stefanosa Tsitsipasa.“

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Thiemov brilantný lob v Laver Cupe

ŽENEVA – Dominic Thiem vo včerajšom zápase Laver Cupu zdolal Denisa Šapovalova 6:4, 5:7, 13:11. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 − 2 =