štvrtok , október 24 2019
Tenisový Svet / Audio/video / Feliciano López a jeho detinská chyba v Montreale
Foto: Youtube

Feliciano López a jeho detinská chyba v Montreale

MONTREAL – Španiel Feliciano López patrí najskúsenejších hráčov na okruhu. Na turnaji ATP Masters 1000 v kanadskom Montreale však pôsobil v jednom momente ako mladší žiak.

Išlo o zápas 1. kola štvorhry. Brit Andy Murray skvele zaservoval, Feliciano López zahral výborný smeč a reflexívny úder Brazílčana Marcela Mela mieril do niekoľkometrového autu. Španiel však letiacu loptičku nečakane zachytil s pocitom, že má fiftín a gem pokračuje. Ešte niekoľko sekúnd neveriacky pozeral, prečo patrí bod súperom. Zo záberov kamier sa zdá, že mu jedno zo základných pravidiel musel pripomenúť až Andy Murray.

Ani táto fatálna chyba Lópeza s Murraym v 1. kole nemrzela. Hoci viedla k brejku, napokon zdolali Mela hrajúceho s Poliakom Lukaszom Kubotom 6:7(5), 6:3, 11:9. Dnes v noci sa ich cesta turnajom skončila, keď podľahli 6:2, 3:6, 8:10 Francúzom Jérémymu Chardymu s Fabricom Martinom.

S tým, kedy je výmena na konci, má španielsky ľavák problém dlhodobo. Čo predviedol vo februári v Delray Beach si môžete pozrieť TU.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Zverev ukázal v Bazileji skvelý postreh

BAZILEJ – Nemec Alexander Zverev predviedol v 1. kole turnaja ATP 500 vo švajčiarskom Bazileji skvelý …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × one =