piatok , november 15 2019
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Medvedev: „Tsitsipasa už neberiem vážne“
Foto: TASR

Medvedev: „Tsitsipasa už neberiem vážne“

MOSKVA – Rus Daniil Medvedev včera v Moskve zareagoval na slová Gréka Stefanosa Tsitsipasa, ktorý ho po šanghajskom semifinále označil za nudného hráča.

Napäté vzťahy má dvojica supertalentov od lanského turnaja v Miami. Tsitsipas vtedy označil Medvedeva po zápase za „ruské hovädo“, na čo reagoval Rus slovami „drž radšej hubu“ a empajrovému rozhodcovi oznámil: „Ani sa nevie biť. Ak si to chce so mnou rozdať, môže.“

„Každý hráč môže povedať nejaké provokatívne veci o inom. Ja však už Tsitsipasa neberiem vážne. Najmä po jeho slovách o lavercupovej oslave. Povedal, že ho prinútili piť alkohol. V poriadku. Tiež ale povedal ‚mami, bolo to nechutné. Ukážem ti video,‘“ pripomenul ruský dlháň video, na ktorom sa Grék po Laver Cupe sťažoval na náročné oslavy.

„On povedal, že moja hra je nudná? Naozaj? Dobre, nebudem sa s ním hádať. Každý má svoj vlastný štýl. Ak si niekto myslí, že môj je nudný, v poriadku. Rozhodne nie sme priatelia, nie sme však ani nepriatelia. Sme kolegovia. To je všetko,“ dodal Medvedev citovaný portálom Essentially Sports.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Sieň slávy: Wimbledonská legenda, ktorá zakladala nové tradície

Tenisové kroniky evidujú mnoho hráčov, ktorí získali v kariére jeden jediný grandslamový titul zaručujúci „nesmrteľnosť“. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen + 5 =