pondelok , december 17 2018
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Mike Bryan: „Pozdravujem Slovensko, príďte vyhrať moju raketu“
Foto: TASR

Mike Bryan: „Pozdravujem Slovensko, príďte vyhrať moju raketu“

Blížiaci sa ProAm Challenge by Adifex zarezonoval aj mimo hraníc Slovenska. Našich reprezentantov vyzvú viacerí zahraniční kolegovia a podporujú aj tie najväčšie hviezdy sveta.

Zo zahraničných účastníčok sa 8. decembra predstaví Alexandra Cadantuová, ktorej v minulosti patrila 59. priečka svetového rebríčka WTA. Rumunskej reprezentantke sa tento rok podarilo zdolať Annu Karolínu Schmiedlovú a s Magdalénou Rybárikovou má kladnú zápasovú bilanciu, takže v rámci ženského obsadenia turnaja sa máme na čo tešiť.

Zo susedného Rakúska prijali pozvanie na turnaj Gerald Melzer a Tristan-Samuel Weissborn. Mladší z bratov Melzerovcov figuroval zatiaľ najvyššie vo svetovom rebríčku dvojhry na 68. mieste. Deblový špecialista „Sam“ Weissborn to má z Viedne do Bratislavy na skok. Pozvanie okamžite prijal a dúfa, že bude môcť oplatiť Filipovi Poláškovi a Andrejovi Martinovi prehru z nedávneho turnaja Slovak Open. Štvoricu zahraničných aktérov doplní bieloruský tenista Vladimir Ignatik, ktorému je slovenské prostredie dôverne známe, keďže u nás už dlhší čas žije a trénuje.

Na diaľku sa rozhodla turnaj podporiť aj najväčšia hviezda súčasnej štvorhry Mike Bryan. Osemnásťnásobný grandslamový šampión a čerstvý víťaz Turnaja majstrov v Londýne venoval svoju raketu a osobné predmety (samozrejme podpísané) do charitatívnej dražby, ktorá prebehne počas turnaja. Okrem neho do nej tričkom prispela aj mužská svetová jednotka vo dvojhre!!! Tak v sobotu príďte a vydražte si ho. Pomôžete tým deťom so srdcovými chorobami z Nadácie detského kardiocentra.

Akékoľvek informácie ohľadom aukcie alebo turnaja nájdete na webe www.tomorrowagency.sk, prípadne píšte na adresu info@tomorrowagency.sk.

Na záver pozdrav od Mikea Bryana:

O nás Marek Vaňous

Môže Vás zaujímať

Kužmová premiérovo v top 50, vytlačila hrajúcu legendu

Viktória Kužmová sa dnes po prvý raz v kariére dostala do top 50 hodnotenia WTA. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 + sixteen =