streda , december 13 2017
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Cibulková na medovine, tehotná Ivanovičová
Foto: Instagram

Na stope: Cibulková na medovine, tehotná Ivanovičová

BRATISLAVA – Ana Ivanovičová oznámila radostnú novinku. Slovenské tenistky si spoločne užívali pri mori. 

Vydarený záber Marie Šarapovovej za volantom.

Sunday feels ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Sharapova (@mariasharapova),

Camila Giorgiová a jej bratia.

#brothers ❤️✨ @amadeusgio @leoogiorgii

Príspevok, ktorý zdieľa Camila Giorgi (@camila_giorgi_official),

Martin Blaško stál pri turnajovom víťazstve Belindy Benčičovej. 

One more #3 #wtataipei125k @oecopen

Príspevok, ktorý zdieľa Belinda Bencic (@belindabencic),

Grigor Dimitrov a jeho najcennejšia trofej.

no words

Príspevok, ktorý zdieľa Grigor Dimitrov (@grigordimitrov),

Jana Čepelová oddychovala na malebnom ostrove.

☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Cepelova (@cepi93),

Spoločnosť jej robila výborná kamarátka Anna Karolína Schmiedlová.

Tereza Mihalíková sa vybrala na dovolenku do Dubaja.

I dont have and I dont need artistic photo from Holiday. #ButITried ‍♀️

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Mihalikova (@freezeee_),

Spoločne s Viktóriou Kužmovou.

Alexander Zverev zorganizoval párty na piesku.

Someone didn’t get the dress code for the white party @buba__s @marcelomelo83 @mischazverevofficial @1oakfinolhumaldives

Príspevok, ktorý zdieľa Alexander Zverev (@alexzverev123),

Carla Suárezová Navarrová chce prežiť úspešnejšiu sezónu.

¡¡Pretemporada modo !! Pre-season on !!

Príspevok, ktorý zdieľa Carla Suárez (@carlasuareznava),

Stretnutie Sorany Cirsteovej s Anou Ivanivočovou.

❤️ @anaivanovic @bastianschweinsteiger

Príspevok, ktorý zdieľa Sorana Cirstea (@soranacirstea),

Ana Ivanovičová oznámila, že čaká dieťa.

A little extension to our family . Couldn’t be more happy❤️ !!! @bastianschweinsteiger

Príspevok, ktorý zdieľa Ana Ivanovic (@anaivanovic),

David Goffin si tento víkend chce splniť veľký sen.

Show your colours !!! #DavisCup #TeamBelgium

Príspevok, ktorý zdieľa David Goffin (@david__goffin),

Petra Kvitová nenecháva nič na náhodu.

10 days of fitness training ✅

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Kvitova (@petra.kvitova),

Pohyb vždy patril k prednostiam Agnieszky Radwaňskej.

#parachutetraining

Príspevok, ktorý zdieľa Aga Radwanska (@aradwanska),

Dominika Cibulková sa kondične už tradične pripravuje v Tatrách.

Horuca medovina pri slapani potesila #nazdravie colorgrade by @palo_photography

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Jack Sock a jeho priateľka.

when you know, you know. thanks for being the best babers ✨

Príspevok, ktorý zdieľa Jack Sock (@jack.sock),

Magdaléna Rybáriková pri preberaní ocenenie Tenistka roka 2017.

Tenistka roka , dakujem velmi pekne @makeup_veronikavargova #blessed #thankful #slovaktennisplayeroftheyear#lottosport #yonnextennis

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Rybarikova (@magdalena_rybarikova),

Najlepšou tenistkou Ruska sa v tejto sezóne stala Jelena Vesninová.

Not every day you receive awards together with your dad✨✨☺️☺️Не каждый день получаешь Премию «Русский Кубок» 2017 вместе со своим папой✨✨Поздравляю папуль,ты как никто заслужил этот призСпасибо @vesna_official @bosco_di_ciliegi за потрясающее платье @jennypackham ,собрала кучу комплиментов,@salonjld Ирочке и @alenabrillar за мой образ,это тот случай,когда мы поняли друг друга без слов #russiancupawards #coachoftheyear #mydad #elenavesnina #русскийкубок2017 #тренергода #прорывгода #еленавеснина #семейныйвыход Photo by @kateprophoto

Príspevok, ktorý zdieľa Elena Vesnina (@vesnushka86),

Aj Juan Martín del Potro v týchto dňoch regeneruje.

Vacaciones ⛱

Príspevok, ktorý zdieľa Juan Martin del Potro (@delpotrojuan),

Svetová jednotka Simona Halepová má v týchto chvíľach viac času na rodinu a priateľov.

#friendsforever

Príspevok, ktorý zdieľa Simona Halep (@simonahalep),

 

O nás Tomas Hmira

Študent moskovskej univerzity, budúci učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Del Potro: „Prvá polovica sezóny bude dôležitá“

TANDIL – Argentínčan Juan Martín del Potro sa svedomito pripravuje na novú sezónu, ktorá by mohla …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 − five =