nedeľa , júl 21 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Cibulkovej životné jubileum, nový účes Benoita Paira
Foto: Instagram

Na stope: Cibulkovej životné jubileum, nový účes Benoita Paira

Aj tento týždeň prinášame to najlepšie zo sociálnych sietí. Trávnatá sezóna odštartovala prvými turnajmi, mnohí tenisti si ešte užívajú voľno po náročnom Roland Garros.

Roger Federer odštartuje trávnatú sezónu v Halle. Svojho obľúbeného povrchu sa už nevie dočkať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

🤳🌱😃

Príspevok, ktorý zdieľa Roger Federer (@rogerfederer),

Dominic Thiem si po náročnej antukovej sezóne vychutnáva oddych v Grécku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Short holidays before the second half of the season 🌱😍🎾 #summer #lovetheocean #4ocean

Príspevok, ktorý zdieľa Dominic Thiem (@domithiem),

Dominika Cibulková oslávila životné jubileum vo veľkom štýle.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Viktoria Azarenková si užíva chvíle voľna so synom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Azarenka (@vichka35),

Aktuálne prebiehajú Majstrovstvá sveta vo futbale žien. Zápasy národného tímu si nenechá ujsť ani Johanna Kontová.

Benoit Paire opäť zmenil účes.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Benoit Paire (@benpaire),

Kyle Edmund ukázal veľké srdce. Svojou návštevou potešil deti v detskej nemocnici.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kyle Edmund (@kyle.edmund),

Petra Kvitová laboruje so zranením. Voľný čas využila na výlet s neterou a synovcom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Kvitova (@petra.kvitova),

Jazda na skútri v podaní Simony Halepovej.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Simona Halep (@simonahalep),

Serena Williamsová s dcérkou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Nákupný ošiaľ Gaela Monfilsa.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gael Monfils (@iamgaelmonfils),

Magazín Gio pripravil špeciálne tenisové vydanie. Na titulke sa objavili Dominic Thiem, Feliciano Lópezz, Stan Wawrinka, Tomáš Berdych, či Karen Chačanov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gio (@gio_journal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gio (@gio_journal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gio (@gio_journal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gio (@gio_journal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karen Khachanov |Карен Хачанов (@karenkhachanov),

 

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

na stope

Na stope: Rozlúčka so slobodou, rozchod a návrat hviezdneho páru

Opäť vám prinášame najlepšie zábery zo sociálnych sietí v rubrike Na stope. Populárna aplikácia, ktorá …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six − six =