streda , december 13 2017
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Cibulková plná energie, Kuznecovová zostarla o 30 rokov
Foto: Instagram

Na stope: Cibulková plná energie, Kuznecovová zostarla o 30 rokov

BRATISLAVA – Muži začali oddychovať a ženy sa už pripravujú na novú sezónu. Takto to vyzerá na sociálnych sieťach. 

Aliaksandra Sasnovičová si po tréningu rada zájde do reštaurácie.

Na takýto záber si spomenula Eugenie Bouchardová.

Flashback Friday

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Krásne gesto, Kirsten Flipkensová stojí za Stevom Darcisom.

Rafael Nadal na dovolenke s rodinou a priateľmi.

Arina Sabalenková výrazne zmenila štýl.

‍♀️‍♀️новый стиль)))нравится?:))

Príspevok, ktorý zdieľa ARINA (@sabalenka_aryna),

Donna Vekičová sa teší zo snehu.

ITS SNOWING AND IM SO EXCITED ☃️❄️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Donna Vekic (@donnavekic),

Po skončení sezóny sa Dominic Thiem opäť vrátil k futbalu.

Amazing event organized by @fc.fantazisti 🙂 Thanks a lot! #tfcforever #mygame #tensixseventeen

Príspevok, ktorý zdieľa Dominic Thiem (@domithiem),

Maria Sakkariová by viac ocenila piesok pri mori.

Week 2 ✅

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Sakkari (@sakkattack7),

Relax v podaní Marina Čiliča.

I could get used to this ☀

Príspevok, ktorý zdieľa Marin Čilić (@marincilic_official),

Opäť sú spolu. Lucie Šafářová sa stretla s Bethanie Mattekovou-Sandsovou. 

#teambucie back together! Finally got to visit Phoenix! ☀️ @matteksands @breezybri06 #happy #coffeewithlucie

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Safarova (@lucie.safarova),

Petra Kvitová otvorila adventný kalendár.

David Goffin si vybral Maldivy. Spoločnosť mu robí Pierre-Hugues Herbert. 

Ready for holidaysss

Príspevok, ktorý zdieľa David Goffin (@david__goffin),

Dominika Cibulková má za sebou 2 týždne v Tatrách. Je nabitá energiou.

V Liptovskom Jáne pracovala na kondícii Daria Kasatkinová.

Perfect day off! Road to the айс бейби☀️ #preseason #burningCalories

Príspevok, ktorý zdieľa Daria Kasatkina (@kasatkina),

Stan Wawrinka diskutuje o hodinkách.

Fascinating discussions with the watchmakers at the @audemarspiguetexperience Manufacture !! ‍♂️⏱‍♂️

Príspevok, ktorý zdieľa Stanislas Wawrinka (@stanwawrinka85),

Luxusnú dovolenku má za sebou aj Serena Williamsová.

A breath of fresh air. @bookingcom #BookingYeah #ad

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Jelena Vesninová je za čistotu v športe.

Aj príprava Igora Zelenaya na novú sezónu prebieha v horách.

Strbske ….

Príspevok, ktorý zdieľa Igor Zelenay (@igorzelenay),

Jozef Kovalík stratil na lyžiach ten správny smer.

❄️⛷skialpkam teraz ..wc štýl #skialp #best #way #to #chillax #tatry #jasna

Príspevok, ktorý zdieľa Jozef Kovalik (@jozefkovalik),

Tento účes by Svetlane Kuznecovovej teda vôbec nepasoval.

Психанула .. that’s what happens when I get depressed

Príspevok, ktorý zdieľa Svetlana Kuznetsova (@svetlanak27),

Voleje Eliny Svitolinovej.

Fridayayayayay ‍♀️‍♀️‍♀️

Príspevok, ktorý zdieľa Elina Svitolina (@elisvitolina),

Novak Djokovič sa do spolupráce pustil okamžite. Očakávame, čo prinesie.

Sladká rodinná pohoda Simony Halepovej.

#wehadagreattimetogether❤

Príspevok, ktorý zdieľa Simona Halep (@simonahalep),

Denis Šapovalov v ringu.

Where’s my belt at?#lightweight

Príspevok, ktorý zdieľa Denis Shapovalov (@denis.shapovalov),

O nás Tomas Hmira

Študent moskovskej univerzity, budúci učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Del Potro: „Prvá polovica sezóny bude dôležitá“

TANDIL – Argentínčan Juan Martín del Potro sa svedomito pripravuje na novú sezónu, ktorá by mohla …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × one =