piatok , november 24 2017
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Federer v sukni a hriešne zvodná Cibulková
Foto: Twitter, Instagram

Na stope: Federer v sukni a hriešne zvodná Cibulková

BRATISLAVA – Týždeň sa sociálnych sieťach v znamení luxusných dovoleniek a šampionátu v Londýne. 

Šťastná Tereza Mihalíková po siedmom titule zo štvorhry.

Takto si na tréningu privodila zranenie Francesca Schiavoneová. 

Eugenie Bouchardová si za dovolenkovú destináciu vybrala Floridu.

Working on the tan lines

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Rafael Nadal pred štartom výberového šampionátu v Londýne.

Roger Federer v sukni, alebo teda v kilte. Tradičný škótsky odev si obliekol na exhibícii v Glasgowe.

Mnohé fotografie Camily Giorgiovej pôsobia lacno.

Si me dieran a elegir una vez más, te elegiría sin pensarlo , es que no hay nada que pensar … ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Camila Giorgi (@camila_giorgi_official),

Marii Šarapovovej aj jej kamarátkam sa páči Bruno Mars.

We opened for Bruno Mars tonight #nobiggie

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Sharapova (@mariasharapova),

Jelena Ostapenková pozvala do Rigy Soranu Cirsteovú. Rumunka prijala.

Thank you Riga,had a blast @jelena.ostapenko1997 ⛄️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Sorana Cirstea (@soranacirstea),

Alexander Zverev počas žrebovania londýnskych skupín.

About last night #last #finals

Príspevok, ktorý zdieľa Alexander Zverev (@alexzverev123),

Grigor Dimitrov sa podelil spoločnou fotografiou.

#atpfinals17

Príspevok, ktorý zdieľa Grigor Dimitrov (@grigordimitrov),

Jekaterina Makarovová v ruskej dedinke.

Мараленок Дима

Príspevok, ktorý zdieľa Ekaterina Makarova (@katemakarova1),

Petra Kvitová sa vybrala prečítať si knižku do Dubaja.

Okamziky stesti – skvela knizka od Patrika Hartla. Doporucuju #bookstagram

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Kvitova (@petra.kvitova),

Maledivy sa opäť stali na niekoľko dní dovolenkovou destináciou Dominiky Cibulkovej.

Morning climb #nofilterneeded

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Stan Wawrinka už trénuje.

So selfie fotkou prišiel David Goffin.

Had an amazing night yesterday with these guys for the launch of the #NittoATPFinals 2017 in London !

Príspevok, ktorý zdieľa David Goffin (@david__goffin),

Daria Kasatkinová už v Trnave pracuje na kondícii.

Mama Serena Williamsová.

Mama Viktoria Azarenková.

Good morning with my King ❤️‍

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Azarenka (@vichka35),

Oddych Angelique Kerberovej.

Príspevok, ktorý zdieľa Angelique Kerber (@angie.kerber),

Jelena Vesninová na pláži celkom sama.

Tomáš Berdych sa takto vrátil do detských čias.

Back to my childhood any fans of #granturismosport out here??

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Berdych (@tomasberdych),

Tento obchodík zaujal Karolínu Plíškovú.

Flower markets in Monaco

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Pliskova (@karolinapliskova),

Garbine Muguruzovú možno inšpirovala Martina Hingisová.

Clase hípica para este sábado! Saturday horse riding lessons! #LuisAstolfiCoach #Sevilla

Príspevok, ktorý zdieľa Garbiñe Muguruza (@garbimuguruza),

Daniela Hantuchová sa pripravuje na bratislavskú exhibíciu.

#friday warm up routine #done graaaazie @emanuele133

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),

Dovolenkuje už aj Diego Schwartzman. 

Príspevok, ktorý zdieľa Diego Schwartzman (@dieschwartzman),

 

O nás Tomas Hmira

Študent moskovskej univerzity, budúci učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Hrbatý oficiálne novým kapitánom slovenského daviscupového tímu

BRATISLAVA –Dominik Hrbatý sa stal novým kapitánom slovenského daviscupového tímu. Finalista MS tenisových družstiev z roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × five =