štvrtok , november 14 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Halloween v podaní tenisových hviezd

Na stope: Halloween v podaní tenisových hviezd

Tento týždeň sa na sociálnych sieťach niesol v znamení Halloweenu. Aké kostýmy zvolili slovenské aj svetové tenisové hviezdy?

Dominika Cibulková s manželom vyrazili na halloweensku párty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Halloween 💀

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Do kostýmov sa nahodili aj Viktória Kužmová, Katarína Kužmová, Jana Čepelová, Anna Karolína Schmiedlová a Magdaléna Rybáriková.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

And Halloween can begin #MyHalloweenCrew

Príspevok, ktorý zdieľa Vikuš Kužmová (@vikikuzmova),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

post halloween vibe🕷💀🦇🥀🦢🖤

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Karolina (@akschmiedlova),

Maria Šarapovová sa zladila s prostredím.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Sharapova (@mariasharapova),

Marin Čilič si vychutnával Paríž s manželkou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marin Čilić (@marincilic),

Veľké srdce ukázala Jelena Ostapenková. Útulok pre psov potešila štedrým darom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jelena Ostapenko (@jelena.ostapenko),

Halloweenské oslavy si nenechala ujsť ani mladučká Cori Gauffová. Čo hovoríte na jej kostým?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Coco Gauff (@cocogauff),

Caroline Wozniacka s manželom na basketbale.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Caroline Wozniacki (@carowozniacki),

David Goffin s priateľkou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa David Goffin (@david__goffin),

Kei Nišikori predčasne ukončil sezónu pre zranenie. Momentálne je v procese rehabilitácie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kei Nishikori (@keinishikori),

 Reilly Opelka si v Bazileji zašiel do zábavného parku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Reilly Opelka (@reillyopelka),

Priateľku ukázal aj Casper Ruud.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Casper Ruud (@casperruud),

Sloane Stephensová zmenila účes.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sloane Stephens (@sloanestephens),

Anastasija Pavľučenkovová zažiarila ako zlá kráľovná.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anastasia Pavlyuchenkova (@nastia_pav),

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Tomáš Berdych

Tomáš Berdych oznámil ukončenie kariéry

PRAHA – Český tenista Tomáš Berdych v sobotu 16. novembra ukončí profesionálnu hráčsku kariéru. Oficiálnu rozlúčku absolvuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 − 5 =