streda , december 19 2018
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Na stope: Je to vonku, Šarapovová randí s podnikateľom
Foto: Instagram

Na stope: Je to vonku, Šarapovová randí s podnikateľom

BRATISLAVA – Maria Šarapovová má nový vzťah. Ak si chcete vychutnať to najlepšie zo súkromia tenisových hviezd, ste na správnom mieste. 

Beatriz Haddadová Maiová predstavila priateľa.

Dinner with him❤️#RIO @feluchesi #vocemaostop #prostylecoach

Príspevok, ktorý zdieľa biahaddadmaia (@biahaddadmaia),

Arina Sabalenková zas svoj nový tím.

Best team

Príspevok, ktorý zdieľa ARINA (@sabalenka_aryna),

Heather Watsonová si užíva mrazivé ruské počasie.

It’s a lil frosty out here in mother Russia ⛄️

Príspevok, ktorý zdieľa Heather Watson (@heatherwatson92),

Čerstvá selfie Rogera Federera s najnovšou trofejou.

20❤️#normaniscominghome #20 #ausopen #RF20

Príspevok, ktorý zdieľa Roger Federer (@rogerfederer),

Povedal by som, že Genie Bouchardová sa podobá na speváčky zo skupiny ABBA.

saturday night fever

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Daniela Hantuchová s víťazkou Australian Open.

Túto fotografiu publikoval Marin Čilič tesne pred finále.

Cheers to the final @rogerfederer ! #ausopen

Príspevok, ktorý zdieľa Marin Čilić (@marincilic_official),

Timea Bacsinszká sa vracia na kurty.

Daily Mail priniesol informáciu, že Maria Šarapovová randí s britským podnikateľom. Pár odchádzal z letiska v Los Angeles.

Dnešný tréning Dominica Thiema. 

Nice practice with Adidas Alphaskin 🙂 #heretocreate #bravofornr4 ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Dominic Thiem (@domithiem),

Keď varí otec Darie Gavrilovovej. 

Anastasia Pavľučenkovová na obľúbenom mieste.

Príspevok, ktorý zdieľa Anastasia Pavlyuchenkova (@nastia_pav),

Keď chce Tomáš Berdych niečo sladké, dá si zmrzlinu.

Ahh ice cream #cheatday

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Berdych (@tomasberdych),

Výborne naladená Serena Williamsová.

When u forget to grow up

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Golfistka Coco Vandewegheová. 

Tomuto športu neodolala ani Ashleigh Bartyová. 

Afternoons at home ⛳️

Príspevok, ktorý zdieľa Ash Barty (@ashbar96),

Keď hrá plážový tenis Diego Schwartzman.

Linda tarde en Pinamar hoy con Banco Macro y con @filaar !!!

Príspevok, ktorý zdieľa Diego Schwartzman (@dieschwartzman),

Sloane Stephensová sa vrátila na kurty, ktoré jej priniesli najväčší úspech.

Walking into the weekend like….

Príspevok, ktorý zdieľa Sloane Stephens (@sloanestephens),

Garbine Muguruzová chce byť lepšie pripravená ako na Australian Open.

Back to 5 degrees! De vuelta a los 5 grados ❄️

Príspevok, ktorý zdieľa Garbiñe Muguruza (@garbimuguruza),

Nová britská jednotka Kyle Edmund pred pár hodinami priletel domov.

Najbližší ľudia Simony Halepovej. 

Poturnajové, ale príjemné povinnosti Caroline Wozniackej. 

Celebration day today

Príspevok, ktorý zdieľa Caroline Wozniacki (@carowozniacki),

Výškový rozdiel medzi Keiom Nišikorim a Johnom Isnerom nie je podstatný.

Kvôli tomuto nedohral semifinále Čchung Hjeon. 

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Nečakaná kritika – Kuznecovová zhodnotila Nadalov forhend

Ruska Svetlana Kuznecovová nemá problém otvorene vyjadriť svoj názor, čo najnovšie potvrdila v rozhovore pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × four =