piatok , november 22 2019
Tenisový Svet / Audio/video / Neférový Fognini a nahnevaný Murray počas zápasu v Šanghaji
Foto: Youtube

Neférový Fognini a nahnevaný Murray počas zápasu v Šanghaji

ŠANGHAJ – Talian Fabio Fognini a Brit Andy Murray zviedli včera v 2. kole turnaja ATP Masters 1000 v Šanghaji vyše trojhodinovú bitku. Nezaobišla sa bez kontroverzií.

Za stavu 5:5 v treťom sete siahol taliansky búrlivák po nešportovom ťahu. Pred súperovým záverečným volejom zakričal. Murray sa o chvíľu pri výmene strán k celej veci vrátil. „Robíš to v každom zápase a proti každému,“ vyčítal Talianovi. „Keď som mal loptičku nad hlavou, schválne zakričal,“ sťažoval sa následne empajrovému rozhodcovi Fergusovi Murphymu. Fognini mu neustále skákal do reči, a tak si o chvíľu od Brita vypočul „drž hu.u“.

„Práve som zahrával úder a niekto vydal zvuk. Pozrel som sa tým smerom a on mi povedal, aby som sa naňho prestal dívať. Povedal som, že to nie je povolené, že je to proti pravidlám a že by to nemal robiť. On mi odvetil, že by som to mal brať s humorom,“ vysvetľoval neskôr na tlačovke zaskočený Murray.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Rýchlik de Minaur a jeho genialita v daviscupovom súboji proti Belgicku

MADRID – Austrálski tenisti si včera zabezpečili postup do štvrťfinále finálového turnaja Davisovho pohára. Veľkú zásluhu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 + 4 =