štvrtok , december 14 2017
Tenisový Svet / Správy / Parížsky grandslam prišiel o ďalšie 2 dôležité mená

Parížsky grandslam prišiel o ďalšie 2 dôležité mená

PARÍŽ – Hrať na posledných prípravných turnajoch pred Roland Garros sa vypomstilo Juanovi Martínovi del Potrovi aj Laure Siegemundovej. Obaja boli považovaní za hráčov, ktorí mali výrazne zamiešať kartami v hlavnej súťaži.

Juan Martín del Potro na turnaji v Lyone pocítil bolesť v ramene aj chrbte. Po krátkom zvažovaní sa napokon rozhodol účasť v Paríži stornovať. Naposledy si na Roland Garros zahral v roku 2012. Jeho maximom bolo semifinále z roku 2009.
Laura Siegemundová chcela potešiť domácich fanúšikov na turnaji v Norimbergu. V 2. kole si nešťastne zranila koleno a odviezť z kurtu ju museli na nosidlách. Pre pár hodinami prostredníctvom sociálnej siete Facebook oznámila, že sa z Roland Garros odhlásila. Nemka bola pre súperky na antuke mimoriadne nebezpečná. Pred mesiacom triumfovala na jednom z najkvalitnejších turnajov v roku. V Stuttgarte zdolala hráčky ako Svetlana Kuznecovová, Karolína Plíšková, Simona Halepová a Kristína Mladenovičová. To znamená 2., 5., 7. a 8. hráčku tohtoročného hodnotenia WTA.

#timeforrecovery #headup #comebackstronger #ifitdoesntkillyouitmakesyoustronger #sportslife #tennisplayer #wta #keepsmiling

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Siegemund (@laurasiegemund),

 

O nás Denis Schvarcz

Môže Vás zaujímať

Ako sa dá zarobiť na tiketoch 18 000 eur?

Najširšia komunita tipérov ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených borcov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twelve + twelve =