štvrtok , apríl 19 2018
Tenisový Svet / Správy / Parížsky grandslam prišiel o ďalšie 2 dôležité mená

Parížsky grandslam prišiel o ďalšie 2 dôležité mená

PARÍŽ – Hrať na posledných prípravných turnajoch pred Roland Garros sa vypomstilo Juanovi Martínovi del Potrovi aj Laure Siegemundovej. Obaja boli považovaní za hráčov, ktorí mali výrazne zamiešať kartami v hlavnej súťaži.

Juan Martín del Potro na turnaji v Lyone pocítil bolesť v ramene aj chrbte. Po krátkom zvažovaní sa napokon rozhodol účasť v Paríži stornovať. Naposledy si na Roland Garros zahral v roku 2012. Jeho maximom bolo semifinále z roku 2009.
Laura Siegemundová chcela potešiť domácich fanúšikov na turnaji v Norimbergu. V 2. kole si nešťastne zranila koleno a odviezť z kurtu ju museli na nosidlách. Pre pár hodinami prostredníctvom sociálnej siete Facebook oznámila, že sa z Roland Garros odhlásila. Nemka bola pre súperky na antuke mimoriadne nebezpečná. Pred mesiacom triumfovala na jednom z najkvalitnejších turnajov v roku. V Stuttgarte zdolala hráčky ako Svetlana Kuznecovová, Karolína Plíšková, Simona Halepová a Kristína Mladenovičová. To znamená 2., 5., 7. a 8. hráčku tohtoročného hodnotenia WTA.

#timeforrecovery #headup #comebackstronger #ifitdoesntkillyouitmakesyoustronger #sportslife #tennisplayer #wta #keepsmiling

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Siegemund (@laurasiegemund),

 

O nás Denis Schvarcz

Môže Vás zaujímať

Kovalík na challengeri v Tunise s prehrou v 2. kole

TUNIS – Jozef Kovalík prehral v 2. kole turnaja kategórie ATP Challenger v Tunise (75 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 2 =