štvrtok , november 14 2019
Tenisový Svet / Správy / Poznáme žreb bratislavského challengeru, v 1. kole aj slovenské derby
Foto: TASR

Poznáme žreb bratislavského challengeru, v 1. kole aj slovenské derby

BRATISLAVA – V termíne 4. – 10. novembra sa v Bratislave uskutoční jubilejný 20. ročník challengerového Peugeot Slovak Open. V hlavnej súťaži sa predstaví šestica slovenských hráčov, ktorí dnes spoznali žreb. 

Medzi nasadených hráčov sa zmestil iba Norbert Gombos, ktorý bude plniť úlohu turnajovej jedenástky. V prvom kole tak má voľný žreb, v kole druhom ho čaká Nemec Cedrik-Marcel Stebe alebo alebo Talian Filippo Baldi.

V prvom kole uvidia diváci aj čisto slovenské derby. Filip Horanský sa stretne s Andrejom Glváčom. Víťaza duelu čaká v druhom kole deviaty nasadený Egor Gerasimov z Bieloruska.

Predstaví sa aj trojnásobný víťaz Lukáš Lacko. V úvodnom kole bude čeliť skúsenému Srbovi Viktorovi Troickému. Ak uspeje, v druhom kole sa nevyhne nasadenej päťke Damirovi Džumhurovi.

Lukáš Klein si na úvod zmeria sily s Egypťanom Mohamedom Safwatom. V prípade víťazstva by ho v druhom kole čakal Jiří Veselý, nasadený ako štrnásty.

Posledným slovenským zástupcom v hlavnej súťaži je Alex Molčan. Ten na úvod vyzve Srba Nikolu Milojeviča. V prípade postupu by sa v druhom kole stretol s Nemcom Petrom Gojowczykom, ktorý je nasadenou trinástkou.

Kompletný žreb Peugeot Slovak Open nájdete tu.

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Tsitsipas nestratil set ani v druhom zápase na Turnaji majstrov

LONDÝN – V druhom dnešnom zápase v skupine Andreho Agassiho na Turnaji majstrov v Londýne (9 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 + 14 =