štvrtok , november 14 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Plíšková ukončila spoluprácu s tenisovou legendou
Foto: TASR

Plíšková ukončila spoluprácu s tenisovou legendou

PRAHA – Česká tenistka Karolína Plíšková sa rozhodla po skončení sezóny ukončiť spoluprácu so španielskou trénerkou Conchitou Martínezovou. Informovala o tom dnes na svojej oficiálnej webstránke.

„Ďakujem Conchite za odvedenú prácu. Myslím si, že som sa stala vďaka nej lepšou hráčkou. Dúfam, že sa jej bude naďalej dariť,“ uviedla svetová dvojka, ktorá spolupracovala s víťazkou Wimbledonu 1994 od lanského augusta a tento rok získala pod jej vedením štyri tituly na troch rôznych povrchoch.

„Po Turnaji majsteriek sa Karolína definitívne takto rozhodla. Od tej doby riešime angažovanie nového trénera. Momentálne už prebiehajú vyjednávania. Len čo sa skončia, budeme fanúšikov informovať. Jasno by malo byť pred začiatkom prípravy na ďalšiu sezónu,“ priblížil situáciu tenistkin manžel a manažér Michal Hrdlička.

„Čaká ma cesta do Miami na fotenie pre partnera. Potom dovolenka v teple. Prípravu na ďalšiu sezónu začnem na konci novembra,“ dodala 27-ročná Plíšková.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Tomáš Berdych

Tomáš Berdych oznámil ukončenie kariéry

PRAHA – Český tenista Tomáš Berdych v sobotu 16. novembra ukončí profesionálnu hráčsku kariéru. Oficiálnu rozlúčku absolvuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × four =