piatok , november 15 2019
Tenisový Svet / Správy / ProAm Challenge 2019: Tenisové esá opäť na kurte
Foto: ProAm Challenge

ProAm Challenge 2019: Tenisové esá opäť na kurte

Obľúbený turnaj, na ktorom sa stretnú na kurte profesionálni hráči s amatérskymi, prichádza aj tento rok. ProAm Challenge 2019 už klope na dvere.

Tohtoročná tenisová sezóna sa blíži ku koncu a čochvíľa sa dočkáme jej vyvrcholenia v podobe Turnaja majstrov v Londýne a MS WTA Tour v Šen-čene. Na Slovensku tenisové dianie ozdobí čerešničkou na torte obľúbený štvorhrový turnaj profesionálov a amatérov ProAm Challenge by Adifex, ktorý sa uskutoční 7. decembra 2019 na dvorcoch TK Slávia Agrofert.

Veľmi úspešnú sezónu 2019 malo hneď niekoľko našich hráčov a hráčok. Filipovi Poláškovi sa podarilo na wimbledonskej tráve vo štvorhre prebojovať až do semifinále turnaja. Neskôr rovnaký úspech zopakovala na US Open aj Viktória Kužmová. Andrej Martin si tento rok pripísal na svoje konto až tri challengerové tituly vo dvojhre a chýba mu už iba krôčik do prvej stovky rebríčka ATP.

Ktorý z našich profesionálov sa predstaví na turnaji ProAm Challenge tento rok sa dozvieme už čoskoro. Zatiaľ si ako inšpiráciu vychutnajte krátke video.

Pre viac informácií o turnaji a prihláškach píšte na info@tomorrowagency.sk.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Čepelová s hladkou prehrou vo štvrťfinále WTA 125K turnaja v Tchaj-peji

TCHAJ-PEJ – Jana Čepelová prehrala vo štvrťfinále turnaja kategórie WTA 125K v taiwanskom Tchaj-peji (125 000 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × one =