utorok , jún 18 2019
Tenisový Svet / Správy / ProAm Challenge: Šanca podať si tenisové hviezdy

ProAm Challenge: Šanca podať si tenisové hviezdy

Gombos, Rybáriková či Schmiedlová. Aj takéto hviezdy sa po boku amatérskych hráčov stretnú na deblovom turnaji ProAm Challenge by Adifex. Okrem boja o cennú trofej tak podporia aj dobrú vec.

Vlaňajšia premiéra sa skončila veľkým úspechom, a tak je tu zákonite aj druhý ročník. Tentoraz sa ProAm Challenge by Adifex uskutoční 8.12.2018 v tenisovom klube Slávia Agrofert v Bratislave. Je to šanca pre vás všetkých vyzvať a možno aj poraziť slovenských reprezentantov, ktorým počas roka držíte palce vo Fed Cupe či Davis Cupe.

Pre amatérskych hráčov – partnerov podujatia sa zároveň ponúka príležitosť na nadviazanie a posilnenie vzťahov s obchodnými partnermi, či vytvorenie zaujímavej reklamnej spolupráce s top hráčmi WTA a ATP.

V neposlednom rade je tento turnaj spôsobom ako pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Aj tento rok poputuje výťažok z turnaja pre deti so srdcovými chorobami v rámci Nadácie detského kardiocentra.

.

Okrem sprievodného programu, ako je napríklad súťaž o najrýchlejšie podanie, sa zúčastnení môžu tešiť na dobročinnú aukciu športových predmetov od slovenských ale aj zahraničných tenisových legiend. Do dražby minulý rok prispeli Dominika Cibulková, Magdaléna Rybáriková, Martina Suchá, Kristína Kučová, Ladislav Švarc či Vladimir Ignatik. Tento rok si niekto odnesie napríklad aj podpísanú tenisovú raketu Mika Bryana, 18-násobného grandslamového šampióna a aktuálneho lídra svetového rebríčka vo štvorhre.

Viac informácií a prihlášky na info@tomorrowagency.sk

O nás Marek Vaňous

Môže Vás zaujímať

Federer vykročil za 10. titulom z Halle odplatou za US Open

HALLE – Najvyššie nasadený Švajčiar Roger Federer zdolal v 1. kole turnaja kategórie ATP 500 v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 4 =