sobota , jún 23 2018
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Rybáriková: „S Dominikou som sa stretla, zagratulovala mi“
Foto: TASR

Rybáriková: „S Dominikou som sa stretla, zagratulovala mi“

BRATISLAVA – Magdaléna Rybáriková si vychutnáva posledné voľné dni pred odchodom na turnaje americkej série.

V rámci rozsiahleho rozhovoru portálu TABLET.TV sa sympatická Slovenka vyjadrila k viacerým zaujímavým témam. Nechýbalo hodnotenie fantastickej wimbledonskej jazdy, veľkého renkingového návratu zo 453. priečky či návrat k médiám vytvorenej instagramovej kauze s Dominikou Cibulkovou.

Rybáriková tvrdí, že jej vzťah so slovenskou jednotkou je v normále. „Najskôr som o tom vôbec nevedela, ani som to neriešila, keďže to absolútne nemám vo zvyku. Potom mi to niekto z novinárov povedal a opýtal sa ma, že čo si o tom myslím. Lenže ja nechápem, čo by som mala na to hovoriť, podľa mňa je úplne jedno, či dá ona niekomu ‚lajk‘ alebo nedá, nevidím na tom nič zlé. S Dominikou som sa stretla po mojom návrate na Slovensko, normálne mi zagratulovala, takže akurát médiá z toho urobili bublinu. Medzi nami nie je žiadny problém,“ ozrejmila sympatická tenistka.

Zabojuje o nasadenie

Piešťanská rodáčka bude v rámci americkej série turnajov bojovať o nasadenie na grandslamovom US Open. Tesne po návrate na dvorce pritom klesla až na 453. priečku WTA poradia: „Keď som už vedela, že zápästie i koleno sú v poriadku, mojou motiváciou bolo vrátiť sa čo najskôr späť, na priečky, kde som figurovala roky predtým. Sama som však neočakávala, že sa mi to podarí tak rýchlo. Čiže, samozrejme, že som z toho ja i moje okolie príjemne prekvapení. Vážim si to však o to viac, že som prežila naozaj neľahké obdobie a vďaka tvrdej drine a trénerom som dosiahla to, po čom som túžila.

Zdroj: teraz.sk/tablet.sk

O nás David Pavlik

Absolvent medzinárodných vzťahov, komentátor DIGI Sport, tenisový nadšenec.

Môže Vás zaujímať

Verdasco: „Nikto ako ‚Rafa‘ tu nebude ani o 300 rokov“

Španiel Fernando Verdasco nedokázal počas kariéry vystúpiť z tieňa Rafaela Nadala. O svojom krajanovi, nárokoch …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × five =