nedeľa , september 22 2019
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Šafářová: „Neprekážalo by mi, keby mi dal Federer nejaké rady“
Foto: TASR

Šafářová: „Neprekážalo by mi, keby mi dal Federer nejaké rady“

DUBAJ – Češka Lucie Šafářová sa pomaly zaraďuje medzi veteránky okruhu WTA. Na turnaji v Dubaji porozprávala o svojich plánoch a možnostiach, ktoré dnes majú starší hráči.

„Celá moja kariéra je skvelá. Som skutočne šťastná, že sa vyvíja tak, ako sa vyvíja. Mám zo svojho tenisu radosť a stále mám pred sebou sny a ciele, ktoré by som si rada splnila,“ uviedla čerstvo 31-ročná rodáčka z Brna počas turnaja v Dubaji.

Aj ona patrí do zástupu obdivovateľov švajčiarskej legendy Rogera Federera. „Neprekážalo by mi, keby mi dal nejaké rady. Pokiaľ ide o plánovanie a starostlivosť o telo, je veľkým vzorom. Vo všeobecnosti si myslím, že vývoj v oblasti fyzioterapie nám pomáha lepšie sa starať o svoje telo, vďaka čomu máme šancu predĺžiť si kariéru,“ pokračovala finalistka Roland Garros 2015.

Na záver sa sympatická Češka vyjadrila k svojej aktuálnej forme i očakávaniam: „Proti členkám top 10 hrávam skvelé zápasy. Väčšinou ich však prehrávam, hoci veľmi tesne. Čakám na moment, keď sa to otočí. Až sa to stane, dostanete sa do toho a pokračujete v tom. Dúfam, že sa to čoskoro podarí aj mne.“

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Na stope: Známa tenistka zmenila účes, Cibulková sa stretla s legendami

Opäť sme si pripravili v rubrike Na stope najlepšie zábery zo sociálnych sietí. Grigor Dimitrov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × two =