štvrtok , november 15 2018
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Šarapovová predčasne ukončila sezónu
Foto: TASR

Šarapovová predčasne ukončila sezónu

TCHIEN-ŤIN – Ruska Maria Šarapovová pre bližšie nešpecifikované zdravotné problémy ukončila aktuálnu sezónu, v ktorej ju mali čakať ešte tri turnaje.

Aktuálnu sezónu ruskej tenistky výrazne limitovali od leta rôzne zdravotné problémy. Po postupe do štvrťfinále Roland Garros sa už objavila len na Wimbledone, v Montreale a na US Open. Od 29. októbra mala absolvovať behom troch týždňov postupne podujatia v Pekingu, Tchien-ťine a Moskve.

„Tešila som sa na návrat do Tchien-ťinu, kde som mala obhajovať titul. Bohužiaľ, musím si dopriať čas, aby som sa zotavila zo zranenia. Som sklamaná, že nebudem môcť znova nastúpiť pred fanúšikmi v Tchien-ťine. Dúfam, že sa mi to podarí v budúcnosti. Všetkým želám úspešné piate výročie turnaja,“ informovala tchienťinských organizátorov.

Šarapovová, aktuálne 24. hráčka sveta, by sa mala vrátiť do akcie v januári 2019 na inom čínskom WTA turnaji v Šen-čene.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Radwaňská sa rozhodla – v roku 2019 sa už na kurte neobjaví

VARŠAVA – Poľská tenistka Agnieszka Radwaňská dnes prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že sa rozhodla ukončiť kariéru. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 + seventeen =