streda , október 17 2018
Tenisový Svet / Správy / Slováci v akcii, nedeľa 5. august
Foto: ITF

Slováci v akcii, nedeľa 5. august

BRATISLAVA – Andrej Martin aj Alex Molčan sa pokúsia napodobniť Martina Kližana a získať titul. Dnes štartuje tretí ITF turnaj na území Slovenska za sebou a v 1. kole kvalifikácie sa predstaví až 24 slovenských zástupcov. 

ATP Challenger Liberec (43 000 EUR +H, antuka vonku)

  • 12:00 – (2) Andrej Martin vs (1) Pedro Sousa (finále)

ITF Futures Piešťany (15 000 USD, antuka vonku)

  • 10:00 – Alex Molčan vs Ewan Moore (finále)

ITF Hechingen (60 000 USD, antuka vonku)

  • 17:30 – (6) Chantal Škamlová vs Natalia Siedlinská (1. kolo kvalifikácie)

ITF Varšava (25 000 USD, antuka vonku)

  • 13:00 – Laura Svatíková vs Hanna Sokalová (2. kolo kvalifikácie)

ITF Nonthaburi (25 000 USD, tvrdý povrch vonku)

  • 4:00 – (1) Zuzana Zlochová vs Eunhye Lee (2. kolo kvalifikácie)

ITF Arad (15 000 USD, antuka vonku)

  • 17:00 – Martina Husárová vs Alexandra Iordacheová (2. kolo kvalifikácie)
  • 17:00 – Barbora Kötelesová vs Alessia Beatrice Ciucová (2. kolo kvalifikácie)
  • 17:00 – Viktória Surová vs Maria Victoria Negoitová (2. kolo kvalifikácie)

ITF Futures Bratislava (15 000 USD, antuka vonku)

  • 10:00 – (6) David Damian Brna vs Artur Kulibaba (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Samo Polakovič vs (14) Barnaby Smith (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Sebastian Pjontek vs Daniel Vrba (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Juraj Hochel vs Martin Zeljenka (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Ján Raninec vs Hamish Stewart (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – (12) Martin Fekiač vs Roman Garkavenko (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Filip Kucbeľ vs (1) Gibril Diarra (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Andrej Nižňanský vs (2) Alexander Ševčenko (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Lukáš Jeleník vs Allen Hlavenka (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Patrik Jančovič vs Markus Neuhauser (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Tomáš Baláži vs (3) Tomáš Macháč (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Andrej Krajčík vs Michal Lušovský (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Juraj Pivoluška vs Roman Arendar (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – (13) Samuel Hodor vs Martin Šafář (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Michal Selecký vs Sebastian Kurzmann (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Ladislav Oleš vs Lukáš Dillenz (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Peter Vajda vs Albert Šprlák Puk (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Viktor Bánczi vs Vojtech Vlkovský (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Peter Samoši vs (15) Daniel Rabas (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Samuel Paulovčák vs Roman Postolka (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Lukáš Pavúr vs Matthew Kandath (1. kolo kvalifikácie)
  • 14:00 – Samuel Puškár vs Matej Maruščák (1. kolo kvalifikácie)

 

 

O nás Tomas Hmira

Absolvent univerzity v Moskve, učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Plíšková v Moskve vybuchla, Svitolinová so singapurskou miestenkou

MOSKVA – Druhá nasadená Češka Karolína Plíšková vypadla v 2. kole turnaja kategórie WTA Premier v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seven − 3 =