sobota , november 25 2017
Tenisový Svet / Správy / Slováci v akcii, sobota 22. júl
Foto: Hungarian Tennis/Péter Zádor

Slováci v akcii, sobota 22. júl

BRATISLAVA – Prehľad všetkých dnešných tenisových zápasov so slovenskou účasťou. Na domácom ITF Futures turnaji sa v 1. kole kvalifikácie predstaví až 24 Slovákov.

ATP Challenger Scheveningen (64 000 EUR +H, antuka vonku)

  • 16:00 – Jozef Kovalík/Stefanos Tsitsipas vs Ruben Bemelmans/Joris De Loore (semifinále)

ITF Olomouc (80 000 USD +H, antuka vonku)

  • 11:00 – Michaela Hončová vs Bernarda Perová (semifinále)
  • 15:00 – Michaela Hončová/Raluca Georgiana Serbanová vs Amandine Hesseová/Victoria Rodríguezová (finále)

ITF Imola (25 000 USD, koberec vonku)

  • 20:30  – (1) Viktória Kužmová vs Stefania Rubiniová (finále)

ITF Futures Wels (15 000 USD, antuka vonku)

  • 11:00 – (1) Filip Horanský vs Matthias Haim (finále)

ITF Schio (15 000 USD, antuka vonku)

  • 11:30 – Barbora Palcátová vs (1) Meritxell Pererová Rosová (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Timea Jarušková vs Alexandra Alegrová Ferrová (1. kolo kvalifikácie)
  • 14:00 – (5) Jana Jablonovská vs Chiara Bordová (1. kolo kvalifikácie)

ITF Targu Jiu (15 000 USD, antuka vonku)

  • 13:00 – Viktória Surová vs Andra Maria Nitescuová (1. kolo kvalifikácie)

ITF Futures Trnava (15 000 USD, antuka vonku)

  • 10:00 – (8) Andrej Glváč vs Sebastian Eguez (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – (5) Michal Marko vs Dominik Hrunčák (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Marek Lukačovič vs Adam Blecha (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – David Damian Brna vs Daniel Vrba (1. kolo kvalifikácie)
  • 10:00 – Peter Samoši vs Marek Šrámek (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Lukáš Jeleník vs Simon Žáček (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Michal Škrla vs Martin Tříška (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 –Tomáš Pavlovský vs Andrej Sládeček (1. kolo kvalifikácie)
  • 11:30 – Samuel Paulovčák vs Tomáš Krčma (1. kolo kvalifikácie)
  • 13:30 – Tomáš Baláži vs Nikolas Ľahký (1. kolo kvalifikácie)
  • 13:30 – Samo Polakovič vs Roman Garkavenko (1. kolo kvalifikácie)
  • 13:30 – Ladislav Unčovský vs David Mrázek (1. kolo kvalifikácie)
  • 13:30 – Samuel Špaňo vs Domen Gostincar (1. kolo kvalifikácie)
  • 13:30 – Richard Fekete vs Lukáš Dillenz (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:00 – Patrik Jančovič vs (6) Marek Řeháček (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:00 – Andrej Krajčík vs Štěpán Rinko (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:00 – Samuel Grman vs (7) Jan Zedník (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:00 – Tomáš Vidovenec vs Marko Ilič (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:00 – Patrik Lapin vs Christopher Hutterer (1. kolo kvalifikácie)

O nás Tomas Hmira

Študent moskovskej univerzity, budúci učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Goffin priblížil Belgicko k daviscupovému snu

LILLE – Vo finále Davisovho pohára vedie Belgicko nad Francúzskom 1:0. David Goffin zdolal Lucasa Pouilleho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nineteen − seven =