piatok , september 22 2017
Tenisový Svet / Správy / Slováci v akcii, sobota 5. august
Foto: TASR

Slováci v akcii, sobota 5. august

BRATISLAVA – Sobota je zo slovenského pohľadu tradične bohatá. Naši nechýbajú na veľkých turnajoch, ktoré hostia kanadské mestá Toronto a Montreal, ani v záverečných fázach ITF podujatí.

ATP Masters 1000 Montreal (4 662 300 USD, tvrdý povrch vonku)

  • 16:00 – (5) Norbert Gombos vs (Alt) Raheel Manji (1. kolo kvalifikácie)

WTA Premier 5 Toronto (2 434 389 USD, tvrdý povrch vonku)

  • 16:00 – (1) Magdaléna Rybáriková vs Kurumi Narová (1. kolo kvalifikácie)
  • 16:00 – Jana Čepelová vs (17) Heather Watsonová (1. kolo kvalifikácie)

ATP Challenger Portorož (43 000 EUR +H, tvrdý povrch vonku)

  • 9:30 – Igor Zelenay vs (WC) Enej Berghaus (1. kolo kvalifikácie)

ITF Futures Porto (25 000 USD, antuka vonku)

  • 12:00 – (6) Filip Horanský vs (3) Javier Martí (semifinále)

ITF Futures Piešťany (15 000 USD, antuka vonku)

  • 14:00 – (4) Patrik Néma vs Lukáš Klein (semifinále)

ITF Targu Jiu (15 000 USD, antuka vonku)

  • 9:00 – (2) Tereza Mihalíková vs Astra Sharmová (semifinále)

ITF Porto (15 000 USD, antuka vonku)

  • 14:00 – (1) Michaela Hončová vs Emily Arbuthnottová (semifinále)

ITF Arad (15 000 USD, antuka vonku)

  • 8:00 – Viktória Surová vs Gabriela Aura Zarnoveanuová (1. kolo kvalifikácie)

ITF Mragowo (15 000 USD, antuka vonku)

  • 10:00 – Ingrid Vojčináková vs Urszula Nebelská (1. kolo kvalifikácie)

ITF Istanbul (15:00 USD, antuka vonku)

  • 11:30 – Dagmara Bašková vs (6) Lajlo Bachodirovová (2. kolo kvalifikácie)

ITF Viedeň (15 000 USD, antuka vonku)

  • 11:00 – Michaela Krausková vs Anna Bondárová (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Alžbeta Houbová vs Laetitia Pulchartová (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Laura Maluniaková vs Dagmar Zdrubecká (1. kolo kvalifikácie)
  • 12:30 – Timea Jarušková vs Anna Speriová (1. kolo kvalifikácie)
  • 15:30 – (4) Jana Jablonovská vs Jovana Peričová/Elena Limbecková (2. kolo kvalifikácie)
  • 15:30 – Michaela Krausková vs Zorica Spasojevičová/Regina Husaková (2. kolo kvalifikácie) *
  • 17:00 – Alžbeta Houbová vs (6) Josie Kuhlmanová (2. kolo kvalifikácie) *
  • 17:00 – Timea Jarušková vs Laura Maluniaková (2. kolo kvalifikácie) *

* v prípade úspešného zvládnutia 1. kola

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Cibulková na veľkom turnaji v Tokiu s prehľadom do štvrťfinále

TOKIO – Piata nasadená Dominika Cibulková zdolala v 2. kole WTA Premier turnaja v Tokiu (890 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × one =