piatok , september 20 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Andreescuová sa Sereny nezľakne
foto: TASR

Tenisové tipy: Andreescuová sa Sereny nezľakne

Posledný grandslamový turnaj roka vrcholí, dnes spoznáme víťazku ženskej dvojhry. Proti sebe sa postavia skúsená veteránka Serena Williamsová a tínedžerka Bianca Andreescuová.

US Open – finále

Serena Williamsová vs Bianca Andreescuová (7.9. o 22:00)

Finále ženskej dvojhry na US Open prinesie atraktívny súboj generácii. Domáca Williamsová bude papierovou favoritkou, hoci v poslednom čase sa jej vo finálových dueloch príliš nedarí. Andreescuová tento rok ukázala, že je hráčkou veľkých zápasov o čom svedčia tituly z Indian Wells a Toronta. Mladá Kanaďanka sa už v mladom veku prezentuje obrovským sebavedomím a vyspelým prejavom. Nemyslíme si, že by sa domácej legendy zľakla, paradoxne môže byť na kurte tá menej nervózna. Minimálne set Bianca získa.

Tip: Andreescuová získa aspoň set

Kurz Niké: 1,78

WTA 125k New Haven – semifinále

Lauren Davisová vs Anna Blinkovová (7.9. o 16:00)

Drobná Lauren Davisová na americkom harde pokračuje vo víťaznom ťažení. V boji o finále sa stretne so súperkou, s ktorou predtým nehrala a ani jedna z hráčok nie je v zápase favoritkou. My sa prikláňame k domácej tenistke, ktorá je od základnej čiary solídna a súperku bude nútiť k chybám. Táto časť sezóny jej tradične sedí a veríme, že na domácom harde si pripíše ďalšie víťazstvo.

Tip: výhra Davisovej

Kurz Niké: 1,98

ATP Challenger New Haven – semifinále

Noah Rubin vs Tommy Paul (7.9. o 17:30)

V New Havene o slušnú porciu bodov bojujú aj muži. V semifinálovom súboji uvidíme aj derby dvoch mladých domácich tenistov. Tommy Paul sa na americkej hardovej šnúre prezentoval výbornými výkonmi a pomaly klope na dvere elitnej stovky. V kvalifikácii US Open, prekvapivo zaváhal, chuť si však napravuje v New Havene. Posledný zápas s Rubinom zvládol rutinérsky a favoritom bude aj dnes. Súboj s krajanom by mal zvládnuť bez väčších ťažkostí.

Tip: výhra Paula

Kurz Niké: 1,52

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Sieň slávy: Zázračný víťaz pamätného Roland Garros 2004

Argentínsky tenis ponúkol svetu v 21. storočí niekoľko špičkových hráčov. Jednou z najpozoruhodnejších postáv je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 − 1 =