pondelok , november 18 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Bertensová v Hertogenboschi nezaváha
Foto: TASR

Tenisové tipy: Bertensová v Hertogenboschi nezaváha

V dnešných tipoch sme si posvietili na finálové duely v Stuttgarte a Hertogenboschi. Po tretí tip sme zašli na kvalifikáciu prestížneho turnaja v Halle.

ATP 250 Stuttgart – finále

Félix Auger-Aliassime vs Matteo Berrettini (16.6. o 15:00)

Vo finále v Stuttgarte sa stretnú dvaja tenisti, ktorí mali pred týmto týždňom na tráve minimálne skúsenosti. Najmä Berrettini prekvapuje skvelými výkonmi, na servise je takmer nedotknuteľný a celým turnajom prechádza bez straty setu. Auger-Aliassime mal cestu do finále uľahčenú, Raonič na semifinále nenastúpil. Povzbudením preňho môže byť ubojované víťazstvo proti nepríjemnému Brownovi. Bookmakeri favorizujú Taliana, my vidíme finále otvorené. Kurz na mladého Kanaďana má hodnotu.

Tip: výhra Augera-Aliassimeho

Kurz Niké: 2,67

WTA International Hertogenbosch – finále

Kiki Bertensová vs Alison Riskeová (16.6. o 12:00)

Domácich fanúšikov bude zajtra chcieť potešiť Kiki Bertensová. Mnohí si ju spájajú najmä s antukou, je to však univerzálna hráčka, ktorá dosahuje úspechy na všetkých povrchoch. To dokazuje aj tento týždeň, v Hertogenboschi podáva kvalitné výkony a nestratila ešte ani set. Hoci Riskeová má k tráve vrúcnejší vzťah, na súperku Bertensovej kvalít by to stačiť nemalo. Holanďanka vedie vzájomnej bilancii 3:0 a zajtra očakávame jej hladký triumf.

Tip: výhra Bertensovej v hendikepe -1,5 setu

Kurz Niké: 1,63

ATP 500 Halle – finále kvalifikácie

Joao Sousa v Miomir Kecmanovič (16.6. o 11:00)

Súboj o hlavnú súťaž v Halle je papierovo bez výrazného favorita. Skúsenejší Sousa je rebríčkovo vyššie, v posledných mesiacoch však jeho forma stagnuje a ani tráva nie je jeho preferovaným povrchom. Kecmanovič na nej nemá takmer žiadne skúsenosti, v Stuttgarte však prekvapil cenným skalpom Kohlschreibera. Dnes sa na kurte príliš nezdržal, zatiaľ čo jeho súper sa poriadne natrápil. Zajtra veríme mladému Srbovi.

Tip: výhra Kecmanoviča

Kurz Niké: 1,93

 

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Slovenský týždeň: Morvayová v prvom finále, Poláškove skvelé výkony nestačili

Filip Polášek zaistil, že sme po desiatich rokoch sledovali Turnaj majstrov so slovenským zastúpením. Napokon …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + four =