nedeľa , september 15 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Bouchardová je dlhodobo v kríze a potvrdí sa to v Lausanne
Foto: TASR

Tenisové tipy: Bouchardová je dlhodobo v kríze a potvrdí sa to v Lausanne

Aj dnes sme si pre vás pripravili trojicu tipérskych odporúčaní. Po Wimbledone sa už naplno rozbiehajú ATP a WTA turnaje. My sme sa tentokrát pozreli na ženské turnaje. V akcii bude aj Viktória Kužmová. Eugenie Bouchardová čaká na výhru už takmer pol roka a tiež bude hrať zápas.

WTA International Bukurešť – 1. kolo

Dalila Jakupovičová vs Viktória Kužmová (15.7. o 13:00)

Ani jedna z hráčok momentálne neprežíva ideálne obdobie. Viktória Kužmová bude favoritkou, predsa len, jej súperka je v renkingu o približne sto miest pod ňou. Zápas by však vzhľadom na výkony oboch hráčok z posledného obdobia nemusel byť jednoznačný. Verme, že s víťaznou koncovkou bude pre našu hráčku. No zrejme si tenistky zahrajú viac ako 19 gemov. Už skóre 6:4, 6:4 by zaručovalo, že tento tip vyjde.

Tip: Zápas bude mať viac ako 19,5 gemu.

Kurz: 1,85

WTA International Bukurešť – 1. kolo

Tamara Zidanšeková vs Kaja Juvanová (15.7. o 15:30)

Hráčky sa nedávno stretli na turnaji v Bole taktiež na antuke. Z víťazstva sa v troch setoch tešila Zidanšeková. Juvanová o sebe dala vedieť aj na Wimbledone, kde poriadne potrápila Serenu Williamsovú. Keď sa pozrieme na predchádzajúce výsledky, pomerne často hrávajú obe tenistky trojsetové zápasy. Duel nemá jasnú favoritku a vzhľadom na predchádzajúci pomerne nedávny zápas i ďalšie výsledky môžeme očakávať, že by opäť mohli Slovinky bojovať na tri sety.

Tip: Zápas bude mať tri sety.

Kurz: 2,30

WTA International Lausanne – 1. kolo

Tamara Korpatschová vs Eugenie Bouchardová (15.7. o 17:30)

Korpatschová nepatrí k hráčkam, ktoré by momentálne mali najlepšiu formu. No proti nej bude na dvorci stáť niekdajšia členka top 10, ktorá je známa tým, že už dlhšiu dobu neohuruje svojimi výsledkami. Svedčí o tom aj fakt, že od februára nevyhrala zápas. Staviť preto na výhru Korpatschovej nemusí byť krok vedľa.

Tip: Zápas vyhrá Tamara Korpatschová.

Kurz: 1,69

O nás Jana Sedláková

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Petersonová môže získať svoj prvý titul WTA

Dnes vyberáme nasledujúce tri tipy na stávku.  WTA Nan-šchang – finále Jelena Rybakinová vs Rebecca …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × five =