pondelok , august 19 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Ferrer dá do rozlúčky všetko aj veľká repríza
Foto: Twitter/Hopman Cup

Tenisové tipy: Ferrer dá do rozlúčky všetko aj veľká repríza

Dnešný trojlístok tipov sme poskladali rovnomerne z troch turnajov. David Ferrer sa lúči so svojím obľúbeným podujatím, v Rotterdame uvidia diváci veľký šláger.

ATP 250 Buenos Aires – 1. kolo

David Ferrer vs Malek Jaziri (13.2. o 0:20)

David Ferrer má pred sebou posledné štyri turnaje. Keďže v Buenos Aires v minulosti trikrát zvíťazil, zaradil toto podujatie do svojho rozlúčkového turné. Pri poctivcovi jeho kalibru netreba pochybovať o tom, že dá do toho všetko a pripravil sa stopercentne. Tento rok to ukázal na Hopman Cupe a v Aucklande, kde zdolal Pouilleho, Ebdena i Haaseho. Prehral len so Zverevom a na Novom Zélande ho napokon zastavilo zdravie. V noci je pre nás favorit. Nevyspytateľný Jaziri je tiež na sklonku kariéry, tento rok porazil len Ramanathana a Berlocqa. Na Davidovej obľúbenej antuke by proti nemu nemal mať šancu.

Tip: víťazstvo Ferrera v hendikepe -3,5 gemu

Kurz: 1,75

ATP 250 New York – 1. kolo

Sam Querrey vs Lloyd Harris (13.2. o 2:50)

Na rýchlom harde v New Yorku si to v noci rozdajú dvaja výborní servismani. Obaja majú výšku vyše 190 cm a podaním získavajú mnoho ľahkých bodov. Skúsenosti i celková kvalita hovoria v prospech Querreyho, od Australian Open však nehral a forma ho neposlúcha už od vlaňajška. Mladý Juhoafričan Harris prenikol v aktuálnej sezóne prvýkrát do top 100, vyhral 10 z 13 zápasov. Vlani porazil napr. aj Monfilsa. Vzhľadom na podmienky a herný prejav oboch sa prikláňame k tomu, že na brejk si diváci počkajú dlho.

Tip: počet gemov v 1. sete viac ako 10,5

Kurz: 2,25

ATP 500 Rotterdam – 2. kolo

Miloš Raonič vs Stan Wawrinka (13.2. o 19:30)

Už po ôsmy raz si zmerajú sily dvaja tenisti, ktorí boli donedávna v najužšej špičke. Vo vzájomnej bilancii ešte vedie 4:3 Wawrinka, ale posledné tri duely patrili Raoničovi. Na tohtoročnom Australian Open to bola pamätná štvortajbrejková bitka a rýchly priebeh nemožno čakať ani zajtra. Miloš dnes nestratil proti Kohlschreiberovi ani raz servis, na druhej strane, na príjme to nebola z jeho strany žiadna sláva. Stan sa rozohral proti Pairovi a vzhľadom na lepšiu medzihru by mal s kanadským obrom odohrať opäť minimálne jeden tajbrejk. Pravdepodobné sú aj tri sety.

Tip: počet gemov viac ako 23,5

Kurz: 1,75

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Madison Keysová

Tenisové tipy: Keysová ukončí Kuznecovovej spanilú jazdu

Prestížny turnaj v Cincinnati dnes spozná svojich víťazov. Posvietili sme si na ženskú dvojhru. Dnes …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 + 15 =