piatok , júl 19 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Haddadová Maiová je pred Fed Cupom v dobrej forme
Foto: TASR

Tenisové tipy: Haddadová Maiová je pred Fed Cupom v dobrej forme

Dnes sme po tipy opäť zašli na antukové podujatia v Houstone a Bogote, kde sa budú rozdávať finálové miestenky. V hre bude aj talentovaná Anisimovová či skúsený Querrey.

WTA International Bogota – semifinále

Amanda Anisimovová vs Beatriz Haddadová Maiová (13.4. o 18:00)

Mladučká Anisimovová patrí k celkovým favoritkám na titul, jej prejav však nie je ideálny. Už od Australian Open nezažíva najlepšie obdobie. V Bogote zatiaľ vždy dokázala potvrdiť rolu favoritky, set však stratila s Lisickou aj Osoriovou Serranovou. Haddadovej Maiovej miestne podmienky sedia a rozohrala sa tu ku kvalitným výkonom. Favorizovanej Američanke môže pokojne uchmatnúť aspoň set.

Tip: Haddadová Maiová získa aspoň set

Kurz Niké: 1,5

WTA International Bogota – semifinále

Lara Arruabarrenová vs Astra Sharmová (13.4 o 19:30)

Sharmová od začiatku roka nenápadne stúpa v rebríčku. Dnes si zahrá o svoje prvé finále na hlavnom okruhu a proti Arruabarrenovej určite nebude bez šance. Tá naopak vypadla z elitnej stovky a pred turnajom v Bogote ťahala nelichotivú sériu piatich prehier. Austrálčanke miestne podmienky vzhľadom na jej výšku sedia a pripísala si tu už niekoľko cenných skalpov. Semifinále pre ňu nemusí znamenať konečnú.

Tip: víťazstvo Sharmovej 

Kurz Niké: 1,94

ATP 250 Houston – semifinále

Sam Querrey vs Christian Garín (13.4. o 21:00)

Trápiaci sa Querrey sa na domácom turnaji v Houstone konečne chytil a postúpil už do semifinále.  Tu ho však bude čakať nepríjemný súper v podobe mladého Čiľana Garína. Ten sa špecializuje na antuku, na najpomalšom povrchu si v tomto roku už jedno finále zahral. V Houstone už získal skalp Chardyho aj Cuevasa. Bez šance nebude ani proti domácemu hráčovi, ktorému sa v tomto roku príliš nedarí. Hodnotný kurz sa oplatí skúsiť.

Tip: víťazstvo Garína

Kurz Niké: 2,10

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Talent: Senzačný wimbledonský šampión, ktorý vstúpil do dejín

V Japonsku je tenis v posledných rokoch aj vplyvom Keia Nišikoriho na vzostupe. Jednou z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × 2 =