štvrtok , október 24 2019
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Serena proti obľúbenej súperke nezaváha
Foto: TASR

Tenisové tipy: Serena proti obľúbenej súperke nezaváha

Na Wimbledone nás zajtra čaká tzv. Manic Monday. Po voľnej nedeli sa v pondelok odohrajú všetky zápasy štvrtého kola. Dnes sme si posvietili na zápasy ženskej dvojhry. 

Wimbledon – 4. kolo

Johanna Kontová vs Petra Kvitová (8.7. o 16:00)

Forma Petry Kvitovej bola pred začiatkom turnaja otázna, nakoľko ju trápilo zranenie ruky. Obavy sa však nepotvrdili a česká tenistka ukazuje výbornú formu. Ako je u nej už tradíciou, čím ďalej na turnaji postúpi, tým je nebezpečnejšia. Ak dvojnásobná wimbledonská šampiónka vyrukuje so svojím najlepším tenisom, veríme, že domácich fanúšikov zarmúti.

Tip: výhra Kvitovej

Kurz Niké: 1,56

Wimbledon – 4. kolo

Čang Šuaj vs Dajana Jastremská (8.7. o 12:00)

V pondelok nás čaká aj súboj nenasadených hráčok. Pre obe je to výborná šanca na prenikavý výsledok. Čínska tenistka pred týmto ročníkom na Wimbledone nikdy neprešla ani do druhého kola, tento rok vyradila aj favorizovanú Wozniacku. V zápase však dávame väčšie šance mladej Jastremskej, ktorá má všetky zbrane na to, aby zajtra zvíťazila. Jej superagresívne poňatie jej zatiaľ vychádza, a ak sa sama nevyhádže, postup do premiérového grandslamového štvrťfinále má vo svojich rukách.

Tip: výhra Jastremskej

Kurz Niké: 1,55

Wimbledon – 4. kolo

Serena Williamsová vs Carla Suárezová Navarrová (8.7. o 14:00)

Legednárna Američanka si lepšiu súperku na osemfinále hádam ani nemohla priať. Vo vzájomnej bilancii vedie so španielkou vedie jednoznačne 6:0, nikdy s ňou nestratila viac ako tri gemy v sete. Po vlažnejšom štarte ukázala v zápase s Gorgesovou vzostup formy a podala svedomitý výkon. Všetko nasvedčuje tomu, že Williamsová si zabezpečí postup bez väčších komplikácií.

Tip: počet gemov S. Williamsovej – menej ako 12,5

Kurz Niké: 1,6

O nás Dominika Mikušiaková

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Keysová v Ču-chaji zdramatizuje situáciu v tabuľke

Veľké ATP turnaje v Bazileji a Viedni pokračujú 2. kolom. Dominic Thiem na domácej pôde …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × three =