pondelok , december 17 2018
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Tenisový kráľ má dvere otvorené. Riaditeľ barcelonského turnaja mu poslal pozvánku cez médiá
Foto: TASR

Tenisový kráľ má dvere otvorené. Riaditeľ barcelonského turnaja mu poslal pozvánku cez médiá

BARCELONA – Roger Federer v štartovom poli je garancia úspechu. A keďže Švajčiar zvažuje „obnovenie“ antukovej kariéry, ponuky sa hrnú priamo od riaditeľov turnajov.

„Na antuke dlhšie nehral. S napätím však čakáme ako sa rozhodne pri programe na rok 2019. Keď bol veľmi mladý, raz tu hral. Potom už nie,“ uviedol riaditeľ turnaja kategórie ATP 500 v Barcelone Albert Agusti citovaný webovou mutáciou britského denníka Daily Express.

„Keby sa rozhodol hrať znova na antuke, radi ho tu privítame. Dvere má u nás otvorené. Nie je to otázka peňazí, ale dobrých vzťahov. Člen nášho tímu Albert Costa odvádza v tomto smere skvelú prácu,“ dodal Agusti.

Finálne, tradične mimoriadne očakávané rozhodnutie týkajúce sa antuky, by mal Federer oznámiť v priebehu decembra. Jeho kouč Severin Lüthi podotýka, že dlhé prestávky už nepovažuje v jeho prípade za prospešné.

O nás Michal Pokrivka

Môže Vás zaujímať

Francúzsky daviscupový tím povedie slávny Grosjean

PARÍŽ – Novým kapitánom francúzskeho daviscupového tímu sa stal bývalý tenista Sébastien Grosjean. Tomu patrila v roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 × 1 =