piatok , november 24 2017
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Thiem ukázal veľké srdce, Wozniacka sa pochválila frajerom
Foto: Instagram

Thiem ukázal veľké srdce, Wozniacka sa pochválila frajerom

BRATISLAVA – Sobota patrí tradične pohľadu do súkromia tenisových hviezd. Čo nové majú Plíšková, Cibulková či Murray?

Pred trávnatou sezónou si Karolína Plíšková dopriala oddych.

Day off #Monaco

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Pliskova (@karolinapliskova),

Aj Catherine Bellisová potrebovala relaxovať.

I’m just waiting on my Uber

Príspevok, ktorý zdieľa CiCi Bellis (@cicibellis),

Andy Murray je detailista.

Attention to detail is key on and off the court! #readyformycloseup #definitelynotmyidea

Príspevok, ktorý zdieľa Andy Murray (@andymurray),

Piatkový večer Kiki Bertensovej. 

My Friday night, tv sofa and a great gift from @mizunoeurope #niksfeesten #uitrustenvoormorgen #finalstomorrow

Príspevok, ktorý zdieľa Kiki Bertens (@kikibertens),

Timea Bacsinszká priznáva, že je oveľa lepšia v tenise.

I’m soo much better at tennis ‍♀️ #nobowlingcareerinsight

Príspevok, ktorý zdieľa Timea Bacsinszky (@timea.official),

Desiata trofej z Roland Garros v rukách Rafaela Nadala.

Barbora Strýcová na výlete.

Na výletě!! #barvy #vune #les #ptaci #zpev #srny a muj @davidkrausofficial

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Strycova (@barborastrycova),

Anastasia Pavľučenkovová fotila pre ruský magazín.

@okmagazine_ru

Príspevok, ktorý zdieľa Anastasia Pavlyuchenkova ‍♀️ (@nastia_pav),

Milošovi Raoničovi nechýba radosť.

Slip n slide @canadagoose @newbalance

Príspevok, ktorý zdieľa Milos Raonic (@mraonic),

Také milované chvíle na tráve sa začínajú Petre Kvitovej. 

Grass, I think I love you ♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Kvitova (@petra.kvitova),

Vtipná reklama s Madison Keysovou. 

Jelenu Ostapenkovú vítali fanúšikovia na letisku.

Serena Williamsová si udrela do loptičky aj s bruškom.

Dominic Thiem s krajanom Nicom Langmannom. 

@nico_langmann thanks for my first doubles win since ages and good luck for the next tournaments what a great guy!! #mygame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominic Thiem (@domithiem),

Caroline Wozniacka oddychuje s priateľom na Sardínii.

Having the best time with my love! #Sardinia

Príspevok, ktorý zdieľa Caroline Wozniacki (@carowozniacki),

Dominika Cibulková v Holandsku neodolala, bicyklu.

When in

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Takto sa s antukou rozlúčil Grigor Dimitrov.

My last match on clay! Thank you @leroyalmonceau for a great stay!

Príspevok, ktorý zdieľa Grigor Dimitrov (@grigordimitrov),

Simona Halepová ma za sebou skvelú šnúru turnajov na antuke. Teraz nastal čas na relax.

#goodlife#relaxingtime

Príspevok, ktorý zdieľa Simona Halep (@simonahalep),

Jack Sock čerpá novú energiu štýlovo.

sunday funday with my main dude Dash #StopLookinAtMeSwan

Príspevok, ktorý zdieľa Jack Sock (@jack.sock),

Aj Genie Bouchardová si po polovici sezóny dopriala pauzu od tenisu.

☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Sorana Cirsteová zmenila na leto imidž.

Summer color by the best @georgengb

Príspevok, ktorý zdieľa Sorana Cirstea (@soranacirstea),

Sare Erraniovej nie je cudzí basketbal.

Pronti per l’europeo! Forza ragazze!! #atuttogas @italbasket @fiba #eurobasketwomen2017

Príspevok, ktorý zdieľa Sara (@saraerrani87),

Hra Magdalény Rybárikovej je na trávu ako stvorená.

Benoit Paire a jeho pár dní voľna.

Souvenir.. #werfifi

Príspevok, ktorý zdieľa Benoit Paire (@benpaire),

Ranná rutina Daniely Hantuchovej. 

 

My kind of Morning ‍♂️✌️ #adidas

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),

O nás Tomas Hmira

Študent moskovskej univerzity, budúci učiteľ, tenisový milovník.

Môže Vás zaujímať

Hrbatý oficiálne novým kapitánom slovenského daviscupového tímu

BRATISLAVA –Dominik Hrbatý sa stal novým kapitánom slovenského daviscupového tímu. Finalista MS tenisových družstiev z roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eight + two =